ghostwriter

АКНЕ - моя історія

АКНЕ - моя історія

В один сонячний літній день я прокинулась і усвідомила, що на моєму обличчі капець. Ще вчора там було декілька висипань, а сьогодні я Фредді Крюгер. Сказати що я була в шоці, це нічого не сказати. Перше що я зробила - записала голосове свій колезі, яка лікувала акне вже роки 2. Відправила їй свої фото, вона сказала що це ще непогано, у неї було набагато гірше. Треба розуміти, що до такої трансформації неможливо підготуватися заздалегідь, акне просто з'являється. Я не подорожувала, не міняла догляд, не була на дієті - нічого нового у моєму житті.

На першому фото моє обличчя вже після початку лікування. Було ще гірше. Я працювала викладачем, уявіть собі - ходила на роботу з таким обличчям і лякала людей))). Це про прийняття себе. Пів року поки я лікувалася неможна було фарбуватися і я - Фреді Крюгер кожен день ходив на роботу отак. Після першого місяця я вже звикла, і стрес зменшився.

Основне що я хочу донести - не займайтеся самолікуванням! Буде ще гірше. Такі проблеми частіше за все виникають у людей через внутрішні захворювання, а шкіра просто це показує більш наглядно так сказати. Необхідно негайно звернутися до лікаря та почати лікування зі спеціалістом: обстеження органів, аналіз крові і т д. У моєму випадку основною причиною був стрес і дефіцит вітаміну Д. Це була ключова причина, яку необхідно було усунути. А наслідки - уже шкіра, і далі треба було працювати з косметологом та підбирати догляд.

Я зрозуміла, що домашній догляд надважливий! Я перечитала тисячі статей на цю тему, книги, дивилася відео у ютубі ( дуже мотивувала дівчина - модель з Австралії, яка лікувала акне та розповідала про свій досвід, знімала відео без фільтрів), купила навіть курс про типи косметики та активні компоненти у складі, як підібрати догляд для себе.

Моя схема домашнього догляду з тих часів не змінилася, я лише тестую деякі нові продукти, але основні компоненти в 'плані' залишаються незмінними.

✅ Кислоти для очищення

✅ Тонер або тонік для заспокоєння шкіри

✅ Крем для зволоження/ живлення

Мій догляд зранку

🔸 Пінка для вмивання Relance ( До цього була Avene Cleanance)

🔸Тонер Missha з календулою - завжди користуюсь ним, але і шукаю щось нове спробувати, просто поки не знайшла

🔸 Крем Avene ( до цього був Babe Laboratorios)

Всі засоби з цього списку класні.

Догляд ввечері

♦️ Гель Medik 8

♦️ Тонер Missha

♦️ Крем Bravura з ромашкою

Раз на тиждень роблю глиняну маску, улюбленої немає. Беру різні - тестую.

Сподіваюсь мій досвід стане комусь у нагоді. Дівчата з акне, все колись закінчується і це пройде! Трішки терпіння та зусиль 🌺

АКНЕ - моя історія
АКНЕ - моя історія
АКНЕ - моя історія
АКНЕ - моя історія
АКНЕ - моя історія
АКНЕ - моя історія
АКНЕ - моя історія
АКНЕ - моя історія
АКНЕ - моя історія
АКНЕ - моя історія