Натуральний комплексний догляд

Натуральний комплексний догляд

В такому мінливому світі дуже важко підібрати для себе щось справді хороше, яке створене наче спеціально для тебе, і не шкодить твоєму здоров’ю. Підбирала засоби дуже довго і дуже ретельно.

Підібрала для себе гарний комплексний догляд.

Це просто маст хев для мене.

Отже, весна, сезонне випадіння, вітамінок не вистачає, стан волосся бажає бути кращим.

Перше що я роблю, це наношу олійку на всю довжину і корені. Гарно і ретельно розподіляю всю цю ароматну красу. Тримаю не менше 2 годин. Так що, любі, якщо кудись спішите, олійку пропустіть, Для цієї благодаті, треба приділити час)

Далі змиваю шампунем, на основі індійських трав. Наношу , гарно намилюю його, він гарно піниться. Змиваю, олійка змивається гарно. Але все ж таки, це олія, і вона за один раз не змиється. Тому, ще два рази, щоб напевно. Змивається дуже добре. Сам шампунь теж має цікавий аромат, мені таке подобається. Наношу бальзам, який гарно пом’якшує волосся. І як завершення спрей для розчісування. Волосся як шовк, гарно розчісується і не плутається. Спрей проти випадіння використовую щодня. Легкий, натуральний, і не обтяжує волосся. Що ще можна хотіти.)

Натуральний комплексний догляд
Низовая Виктория
2
Підписники
0