Ксенія 💫

SPF 40 ще й тонуючий ефект від Clinique для міста. Про що він? Пропоную дізнатися

SPF 40 ще й тонуючий ефект від Clinique для міста. Про що він? Пропоную дізнатися

Так, сьогодні розповім про СПФ, що на мою думку, винятково для міста. Для тих, хто в офісі, адже сонячні промені дістають нас навіть в приміщенні, а тим паче, якщо ваше робоче місце біля вікна. Або на той час, коли сонечко ще не досить активне.

Сьогодні про Super City Block Oil-Free Daily Face Protector SPF40 від Clinique.

Об'єм: 40 мл

Країна виробник: Clinique, New York

Сделано: Бельгія

Уровень SPF : 40+

Строк використання : 24 міс.

Цей сонцезахисний засіб широкого спектру дії UVA/UVB, невидимий і потужний щоденний безмасляний засіб для обличчя з легкою формулою, яка допомагає запобігти потовиділенню та поглинає надлишки шкірного сала. Тому ідеально підходить як основа під макіяж, так і чудово виглядає як сонцезахисний крем.

City Block підходить для всіх типів шкіри навіть для чутливої. Можно також розглядати і сухій шкірі, бо він трішки зволожує її.

Super City Block Oil-Free Daily Face Protector SPF40 має легку консистенцію, хоча на перший погляд так і не подумаєш. Та натуральний бежевий відтінок тону, який ні ріжить, ні сірить і також без рожевого підтону. А тому відмінно підійде навіть біляночкам.

При нанесенні присутній колір, але потім він стирається і стає непомітним. А згодом поступово підлаштовується під вашу шкіру та зовсім трішки вірівнює її.

Я б не віднесла це до а-ля ВВ чи СС кремів, бо перекриття Clinique зовсім незначне, як на мене.

Додаю фото чистої шкіри ділянки на бороді і з тонуючий кремом, тобто можна відмітити досить низкий рівень, через що не варто перейматися відносно темного відтінку, на перший погляд.

Крем спочатку трошки білястий (зовсім трошки цей ефект на шкірі тримається, десь півхвилинки), адже склад це фізичні саме фільтри. Також він не водостійкий. Знаю багатьом це саме довподоби, бо шкіра дихає з ними. Намагалася на фото передати поетапність поглинання його моєю шкірою.

Крем досить швидко вбирається. Відчувається досить легким та комфортним. Не стягує шкіру.

Ні, не блищить; фініш має пудровий. Тобто це не глухе матове перекриття, а оксамитовий ефект, як на мене.

Чи липкий на шкірі? Ні.

Без віддушки.

Чому я більш схильна до думки, що даний SPF підходить краще для міста, ніх для пляжу?

Тому що пляжні продукти мають інші властивості і переваги саме в захисті від сонця. В данному випадку більше догляд і косметичний ефект:

■має властивість зволожувати шкіру і може служити в якості денного крему. Якщо мало зволоження, можна додатково нанести сиворітку, потім крем.

■тримає макіяж, з ним нічого не пливе і не скочується.

■по-третє, я помітила, що він не потіє на моєму обличчю.

Одного разу дала цей крем подружці, він її дуже зацікавив. В неї жирна шкіра, схильна до акне. Вона дуже переймалася, щоб не було погіршення. Хоча крем я попередила - не містить олії і не викликає висипів. Вона користувалася тиждень приблизно і була задоволена потім. Сказала, що шкіра справді неперевтяжена і нема відчуття маски на обличчі.

Сподіваюсь була корисною.

З повагою, Ксенія ✨