Lily♥️

BLUSH ME NOW! Як я використовую рум’яна не за призначенням)

BLUSH ME NOW! Як я використовую рум’яна не за призначенням)
BLUSH ME NOW! Як я використовую рум’яна не за призначенням)
BLUSH ME NOW! Як я використовую рум’яна не за призначенням)
  • Коли чистила косметичку, натрапила також на ці рум'яна від Maybelline' Dream Matte Blush. У мене віддіток 10 Flirty Pink. Це за текстурою кремові рум'яна , які при нанесенні на шкіру від кремової перетворюються на пудрову текстуру! І не залишають липкості, по якості супер!

  • ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ:
    Крок 1. Кінчиками пальців нанесіть невелику кількість рум'ян на яблучка щік і розтушуйте від скул до скронь.
    Крок 2. Щоб збільшити інтенсивність кольору, нанесіть більше рум'ян.

  • Рум'яна мали би до непомітно зливатися зі шкірою, створюючи м’який матовий ефект, але в мене так не вийшло, на моїй шкірі лягають плямисто і виглядають ніби почервоніння... Але можливо я обрала не той відтінок!? Проте я все таки знайшла застосування цьому засобу.)😁

Це не новий лайфхак, але працюючий! Так ці рум'яна мені не підійшли... але як тіні для повік влітку для pink shadow make up) мені доречі сподобалися!

Без рум'ян моя косметичка не завершена) Як на мене, правильно підібраний відтінок, може дуже вдало підкреслити твою красу, додати свіжості, головне знайти свої! Або ж... можна просто використати улюблену помаду! В мене для цього є помад-стік від Revlon. Зроблю огляд пізніше☺️

А ти використовуєш помаду, як рум'яна чи тіні- або ж навпаки? Бо доречі свої рум'яна від Pupa, я використовую і як тіні)

Тут детальний огляд)

Рум'яна та пудра від PUPA

https://club.makeup.com.ua/post/5171/

P. S Оскільки ці румяна вже не доступні знайшла гарну альтернативу, відмітила в продуктах нижче.

BLUSH ME NOW! Як я використовую рум’яна не за призначенням)
BLUSH ME NOW! Як я використовую рум’яна не за призначенням)
BLUSH ME NOW! Як я використовую рум’яна не за призначенням)