#testingmakeupclub

#testingmakeupclub
#testingmakeupclub

Всім привіт, сьогодні я буду публікувати всій найперший пост у Makeup club завдяки подарунку на тестування, який пощастило виграти😁

Загалом я отримала багато позитивних емоцій та вражень, тож поділюся ними з вами

Почну з засобів для волосся – шампуню та маски. Шампунь потрапив в саме сердечко, бо дуже гарно вимиває, гарно піниться, мале використання, тож вистачить надовго, моя донька, яка теж виграла у конкурсі, тепер постійно ним користується, і син також для свого кучерявого волосся використовує цей шампунь тепер:) Маска теж сподобалась, гарно доглядає за волоссям, але і мені, і доньці не вистачало живлення. Проте вона для фарбованого волосся, тож гарно підійшло для мене

Перейду до крему – чудовий запах справжніх бананів, гарно зволожує руки, дуже економний у використанні, тепер постійно його ношу у себе в сумочці

Я не дуже користуюся косметикою, але постійно використовую спф, тож затестила гідрофільну олію на ньому. Можу сказати що у неї дуже приємна текстура та запах та вона гарно змиває та очищує обличчя. Після неї почала використовували тонік, який теж був у подарунку, думала що він не підійде, бо маю розацеа, але він гарно заспокоює шкіру та робить її матовою, тож дуже дякую за такі подарунки💙💛