Kizza

I💚 Revolution "Mini tasty avocado"

I💚 Revolution "Mini tasty avocado"

Отже поїхали оглядати дану палітру 😄

Палітра дійсно крихітна, я думала, що вона буде трохи більше. Виконана з добротного, але недорогого пластику. В кришці заховане повнорозмірні дзеркало, а на кришці чудове об'ємне 🥑.
Рефіли тіней трохи "утоплені" в палітру то ж трохи здається, що їх недоклали😅

Палітра представлена п'ятьма жирненькими шимерами-спарклами, що дуже блискучі і файно наносяться.
Матових тут аж три штуки, пальцями наносяться без вау-ефекта.
Дані свотчі зроблені на суху шкіру сухими пальцями.
Змиваються умивалками, міцелярками та гідрофілками без проблем.
АЛЕ: шимерний блакинтно-зелений безсоромно стейнить шкіру. На руці він не відмивався пару днів, навіть за допомогою мочалки - то ж мейків де я наношу його на всю верхню повіку не буде, бо я цей відтінок боюся😅

Тіні чудово тушуються та прекрасно переходять один в інший. Коричневий доволі темний, щоб дати непогане затемнення. Макіяжі я робила на закріплений пудрою ВВ крем пухнастими пензлями. В кутик ока наносила пензлем-барильцем (бочонком). Шимери на повіку наносила пальцем.
Якщо перебрати з шимерними відтінками - можуть скукожити повіку.
Висновок
Треба брать'т, особливо власницям карих очей взагалі мастхев.

Палітра підійде як на повсякденність так і на свято. І що найпрекрасніше - вона універсальна, з нею можна отримати не тільки зелені макіяжі, а ще й коричневі і золотаві.

Кольори тут підібрані просто шикарно. Стійкість тіней вражає: 10 годин і всі кольори на місці, не "улетіли" і не вицвіли.