Alyona Fedyk

Крутий блиск з 3D-ефектом? Я знаю, про що йде мова (додаю свотчі)

Крутий блиск з 3D-ефектом? Я знаю, про що йде мова (додаю свотчі)
Крутий блиск з 3D-ефектом? Я знаю, про що йде мова (додаю свотчі)

3D-блиск від Kiko дійсно став для мене відкриттям. Мій “первісток” – відтінок 17… Такий яскравий, феєричний та мерехтливий. Пройшло вже 10 років, а я все ще вірна йому до сьогодні. Починаючи з дизайну та закінчуючи ефектом – в цих блисках все поєднано для таких естетів, як я. Готова розповісти про своїх фаворитів.

Крутий блиск з 3D-ефектом? Я знаю, про що йде мова (додаю свотчі)
Крутий блиск з 3D-ефектом? Я знаю, про що йде мова (додаю свотчі)
Крутий блиск з 3D-ефектом? Я знаю, про що йде мова (додаю свотчі)

Почну з нього – мого “діда”. Він має ягідний відтінок. Але його головний плюс – в мерехтливих частинках, які створюю на губах якесь нереальне зоряне небо. Я наношу його без будь-яких помад чи олівців в якості основи, бо відтінок достатньо насичений.

Теж з блискітками, але дрібнішими. Має персиковий відлив, але на губах майже прозорий. Зрештою, кількість блискіток не дозволить вашим губках виглядати “оголеними”.

Моя база. Наношу його практично завжди – на помаду, олівець або без основи. Він виглядає дуже ніжно. Якщо дивитись на флакончик, то можна побачити ледь помітні блискітки, але на губах відтінок 07 виглядає як глянцевий лак без мерехтіння. Має рожевий тон, який візуально згладжує губи.

Мені до нестями подобається дизайн Kiko Milano 3D. Виглядає люксово. Дуже зручний фетровий аплікатор, а ще у складі є доглядові компоненти. Блиски дійсно не сушать губи.

Розкажи, які блиски є базою в твоїй косметичці. Мені цікаво знайти альтернативу😊