Надія nhutei

П'ять відтінків червоного від 130 до 2700 гривень.

П'ять відтінків червоного від 130 до 2700 гривень.

У цьому місяці я зробила подарунок собі за певні досягнення - мініатюри Pat McGrath. Це перші мої помада і олівець з люксу, тому мені стало цікаво порівняти їх з іншими своїми продуктами і визначитись, чи розумію я різницю між ними. До речі, це досить дивне поєднання світлого олівця і темної помади, бо я звикла, щоб було навпаки, але так вже було у наборі.

Важливо! На відео всі продкти здаються простими червоними, але на фото я постаралася відтворити ті справжні відтінки, які бачу у дзеркалі при денному світлі.

П'ять відтінків червоного від 130 до 2700 гривень.

Найперший мій червоний, куплений багато років тому. У помади Hydrating Lipstick вийшов термін придатності, тому її я викинула і не пам'ятаю який там був номер. Пам'ятаю лише, що вона була дуже тепла, прям оранжева, при штучному світлі.

Сатиновий олівець для губ Color Me Luxurious Satin Lipliner я залишила, бо він:

  • досі гарно ковзає, не підкреслює сухості губ, а тон 01 трохи холодніший за помаду, хоча і затеплий для мене.
  • пробачає помилки нанесення і гарно підходить, щоб швиденько нафарбуватись, прибрати зайве ватною паличкою (не треба консилер) і розтушувати контур. Так, він не стійкий, але добре пігментований і рівномірно наноситься (див.відео).
  • фініш з легким блиском, трошки липкуватий. Якщо зверху додати блиск для губ, то вийде ефектніше. Звісно, олівець попливе, особливо, якщо ваш блиск - це олія, яка розчиняє будь-який олівець, як моя від Jovial.😄

Я придбала спеціально темніший 781 номер для контуру губ. Я б сказала, що це колір марсала - більш ягідний, ніж червоний. А совість моя нечиста, тому що я знала, що miss tais хоч і виробляється у Чехії, але ТМ пов'язана з рососею, але все одно купила олівці (до війни, та все ж...).

Тому я не буду описувати його властивостей (дивіться відео, якщо цікаво), але хочу звернути увагу саме на такий колір. Моя шкіра холодна, тому олівець подібного тону чудово ліг під червону помаду, збагативши її кольором і насиченістю.

Bourjois Rouge Edition Velvet у відтінку 19 - це красива рідка матова помада за таку ціну. Але треба пристосуватися до її особливостей:

  • зарідка консистенція для кількості пігменту у ній. Через це помада лягає не так рівномірно, як хотілося б, нашаровування тільки погіршує ситуацію. Не допомагає і пензлик, а нанесення рідним аплікатором утворює по контуру накопичення продукту (див.відео). Але на олівець помада лягає добре, тому він обов'язковий до використання, якщо хочеться класичний макіяж чітко окреслених губ.
  • створена для нанесення методом тінтування! Швидко, гарно, не треба олівця. Прочитала про цей спосіб у нашому клубі. 👍🏻
  • фініш матовий, не липка, губи не сушить. А от сходить плямами, від жирної їжі - взагалі на нуль біля рота.

У мене мініатюра гелевого олівця для губ Pat McGrath Permagel Ultra Lip Pencil у відтінку Bloodlust, тож коштує це задоволення дешевше за повну ціну. Тим не менш, олівець проявив себе наступним чином:

  • підходить виключно для класичного макіяжу з промальованим чітким контуром, бо застигає миттєво і не піддається розтушовці.
  • пігментований, м'який, колір комплементарний: нашаровується у класичний червоний, а розтушовується у рожево-синій (на відео погано передається).
  • підкреслює всі шелушіння. Сам олівець добре загострюю, інакше по контуру отримую синюшну тінь.
  • неймовірний, просто шикарний ефект лакованих губ з блиском. На жаль, моя олія-блиск для губ роз'їла гелевий олівець і він поплив, тому я зараз у пошуку щільного блиску без олій у складі.
  • фініш глухий матовий, губи сушить. А ще дуже липкий, тому без помади носити некомфортно, бо губи злипаються, наче помащені клеєм.

Знов-таки, мініатюра матової помади Pat McGrath Matte Trance Lipstick дешевша за повний розмір і відрізняється пакуванням, яке досить миле, але просте: легкий рожевий пластик з золотим тисненням. По властивостях маємо наступне:

  • пігментованість відтінку Guinevere топова: легенький доторк стіку до шкіри залишає непрозорий колір (див. відео).
  • спочатку може здатися, що помада суха, але насправді вона ковзає м'яко і щільно покриває губи вже з першого шару. З цими властивостями починаю розуміти високу вартість товару, адже помади у такому тоні мені вистачить на декілька років, навіть у міні-форматі.❤️
  • макіяж можна робити у будь-якому стилі, а при класичному абсолютно необов'язково використовувати олівець для чіткого контуру, але тоді треба зручний пензлик і прямі досвідчені руки.
  • на сонечку комбінація з попереднім олівцем дає приємний полунично-червоний колір.
  • фініш матовий, якщо промокнути губи серветкою, інакше - більш сатиновий. Губи не сушить, немає липкості, але помада виявилася абсолютно нестійкою. Тим не менш, завдяки щільному пігменту, вона сходить рівномірно.

Мій особистий суб'єктивний рейтинг (miss tais не оцінюю) від гіршого до кращого:

  1. Стійкість (див. відео). Color Me 1️⃣, Pat McGrath помада 2️⃣, Bourjois 3️⃣, Pat McGrath олівець 5️⃣.
  2. Краса червоного кольору. Color Me 2️⃣, Bourjois 4️⃣, Pat McGrath олівець 5️⃣, Pat McGrath помада 5️⃣.
  3. Відчуття на губах. Pat McGrath олівець 2️⃣, Color Me 3️⃣, Bourjois 4️⃣, Pat McGrath помада 5️⃣.
  4. Легкість нанесення. Pat McGrath олівець 2️⃣, Bourjois 3️⃣, Pat McGrath помада 4️⃣, Color Me 5️⃣.
  5. Загальне. Color Me 1️⃣1️⃣, Bourjois 1️⃣4️⃣, Pat McGrath олівець 1️⃣4️⃣, Pat McGrath помада 1️⃣6️⃣.

Отже, я безмежно задоволена, що нарешті сказала собі "ти варта люксу" і він мене не розчарував. Олівчик за повну ціну я ніколи не куплю, надто він примхливий для непрофесійного використання. А от помаду у нюдовому відтінку я б повторила.

А скільки у вас червоних помад та олівців у косметичці?