krislemly

Мої перші рум’яна💕

Мої перші рум’яна💕
Мої перші рум’яна💕
Мої перші рум’яна💕
Мої перші рум’яна💕

В людини, яка обожнює косметику, ніколи не було рум’ян. Скажіть, дивно? Все через те що я чомусь вважала, що мені вони не пасують і боялась ефекту матрьошки.

Але вирішивши, щось змінювати в житті, я почала з придбання рум’ян (хороший початок, правда?😅). Вибір пав на Рум'яна-суфле від Lamel Professional з колекції Moonrise.

Ціна: 150 грн.

Об’єм: 11g

Пакування: металева, мініатюрна коробочка, дуже стильно виглядає. Але потрібно бути уважною при відкриванні-закриванні, якщо це зробити не тією стороною кришечки можна пошкодити продукт.

Відтінок: в мене 402, дуже красивий персиковий, теплий.

Текстура: неймовірно приємна, дійсно як суфле. Гарно переноситься на шкіру, можна наслаювати. Дуже легко тушується. Можна наносити пальцями, кісточкою або спонжиком. Мені найбільше подобається вологим спонжиком, тоді виходить дуже красивий «мокрий ефект» особливо якщо добавити рідкого хайлайтеру. Відтінок персиковий на моїй шкірі з теплим відтінком виглядає гармонійно, природньо. На обличчі поводить себе адекватно, нікуди не сповзає, це з урахуванням того що я не користуюсь пудрою. Тому стійкість мене більше ніж влаштовує. Мені ще подобається наносити їх як тіні та іноді на губи (потипу тінта).

Моє знайомство з рум‘янами вийшло вдалим, треба продовжувати.

Можливо порадите ще якісь рум‘яшки? Буду дуже вдячна🙌♥️