Yana

Johnson’s не тільки для Baby‼️

Johnson’s не тільки для Baby‼️

Олійка.

  • Оформлення лаконічне та просте – ніяких кричучих кольорів, візерунків тощо. Загалом нічого зайвого.
  • А ось пробка мене трохи збентежила. Я припускала, що вона просто відкручується. Але не тут було. Вона з клацаннями проверталась у мене в руках, але й не думала відкриватися. Зрештою, я здогадалася подивитися на схему відкриття пробки, зображену зверху. Вона для мене виявилася не дуже інформативною, але все ж таки я здогадалася, що потрібно стиснути пробку міцніше і лише тоді її відкручувати. Ура! Корок піддався.
  • Віддушка досить сильна, приємна
  • Отже, мої спостереження при використанні олії як зволожуючий засіб. Олія дуже слабо зволожує шкіру, але при цьому хоча б пом'якшує. Після нього навіть наступного дня шкіра залишається м'якою та еластичною, хоч і сухою.

Молочко.

  • Як дозатор - класичний круглий отвір.
  • По текстурі молочко суто візуально спочатку нагадує живильний крем. Консистенція щільна, має форму. Колір – чисто білий. При розподілі по шкірі стає зрозуміло, що це щільний живильний крем, саме лосьйон, т.к. він дуже легко і м'яко ковзає по шкірі. Текстура перетворюється на легку та ніжну.
  • Запах приємний.
  • Молочко чудово розподіляється по сухій шкірі. Воно швидко вбирається, залишає після себе невелику плівочку, але не липку та неприємну, а, навпаки, зволожуючу. Після нанесення шкіра набуває гарного наближеного блиску, особливо це помітно на ногах.
  • Зволожуючі властивості у нього чудові. У мене суха шкіра, яка дуже потребує постійного зволоження. Після використання шкіра одразу виглядає і почувається краще, це помітно навіть візуально.

Із задоволенням можу його рекомендувати.

Johnson’s не тільки для Baby‼️