Alyona Fedyk

Brown is the new black

Brown is the new black

Пам’ятаєте я казала, що малювати стрілки вмію лише олівцями або тінями?.. Тааак, ці тонкі пензлі, які гнуться у всі сторони, просто змушували мене кипіти, бо намалювати щось путнє було надскладно. Але вже б пора навчитись малювати ті класичні стрілки, тому я все ж вирішила вибрати бюджетний лайнер коричневого кольору. На моє здивування, коричневі підводки – це не такий вже і ходовий продукт, але випадково натрапила на лайнер Laboratoire Professionnel.

Як завжди, відгуки на нього дуууже різні, але… ми теж всі різні:) Я не чекала від засобу суперрезультатів, але отримала дійсно непогане доповнення у косметичку. Чи перебивається на верхню повіку? В мене – ні. Чи наноситься комками? Ні. Чи розмазується протягом дня? Я не маю звички терти очі, коли нафарбована, тому тут теж заперечна відповідь. Нанесла лайнер на руку, провела пальцем – лінія на місці, однак якщо потерти сильніше, то стрілка може дійсно розмазатись. Та чи будете ви терти очі пальцем?) Сумніваюсь.

  • красивий шоколадний відтінок, який просто закохав у себе;
  • гнучкий пензель, яким можна провести тонку лінію (в моєму випадку це поки що задача із зірочкою);
  • не надто рідка текстура, тому при нанесенні лайнер не “розповзається” павутинкою по дрібним лініям та зморшкам на шкірі, а ще така консистенція простіша у роботі;
  • хороша стійкість.
  • пігмент не дуже інтенсивний, і для яскравого відтінку на повіках варто нанести хоча б 2 шари;
  • попри те, що я віднесла не рідку текстуру до плюсів, ця особливість має і негативну сторону: через більш щільну та густу консистенцію, підводка швидше застигає у флаконі та на пензлі, тому як надовго вистачить цього продукту – поки не знаю.

Він оптимально гнучкий та зовсім не колючий. Однак, напевно, партія від партії відрізнятись все ж може, адже це засіб бюджетний, тому наявність такої проблеми я все ж можу допустити.

Laboratoire Professionnel Silky Eyeliner є і у чорному кольорі. Стрілки я наношу не часто, але все ж використовую цю підводку, коли хочеться класики:)