Pilirina 💛💙

Як розпізнати оригінал Dior Homme Sport? Багато фото всередині 😉

Як розпізнати оригінал Dior Homme Sport? Багато фото всередині 😉
Як розпізнати оригінал Dior Homme Sport? Багато фото всередині 😉
Як розпізнати оригінал Dior Homme Sport? Багато фото всередині 😉

Перша версія цього аромату була випущена в далекому 2008 році як більш свіжа інтерпретація оригінального Dior Homme. Простіше говорячи, це - фланкер класичної версії, який її перевершив. Парфум розроблявся для молодих і активних чоловіків. Він був одночасно і свіжим, і досить терпким, що раніше не було властиве для композицій французького модного дому.

У 2012 році аромат переформорулювали, зробивши його більш пудровим і елегантнішим, а в 2017 році в ньому з’явилися нові фруктові, «вибухові» акорди.

Багато прихильників «ганяються» за старою версією. У мого чоловіка були всі, бо це його най-най 🤷‍♀️ улюблений аромат. Як на мене - вони однакові.

Як розпізнати оригінал Dior Homme Sport? Багато фото всередині 😉

У 2022 році Новий Dior Homme Sport знов зробив ребрендинг аромату і додав йому свіжості та чуттєвості.

Цієї версії ще не було, на фото представлені флакони 3-річної давності, тобто, фланкери 2017 року. От про них і поговоримо 😉

А, до речі, Dior стверджує, що Homme Sport - союз сяючих цитрусових і пряних нот з чуттєвими акордами дерева та амбри, що має «силу боксерського аперкоту». Чомусь саме з боксом у мене абсолютно не виникає асоціацій. Ніяких. І близько. Старший син займався боксом, то я прекрасно розумію, чим пахне чоловік на рингу 😂😂😂

Піраміда, на перший погляд, проста. Що я відчуваю при розпиленні?

Композиція на старті відкривається лимонною свіжістю змішаною з якимось прянощами на якійсь ніжній деревній базі. А ще ледве відчутним шлейфом відчуваються лаванда і розмарин. Ну от вміє Франсуа Демаші зробити все просто, напхати не так багато інгредієнтів у флакон і завоювати мільйони прихильників по всьому світу, які ладні за той флакон без білизни лишитися. 😂

Шлейф потужний та шляхетний. Грає аромат не довго, максимум години три, але дуууже благородно і дорого.

І, головне - як відрізнити підробку? Аромат не дешевий, копії зараз роблять дуже схожими. Ловіть лайфхак, перевірений мною і часом:

  1. Флакон важкуватий, рівне скло по периметру і на гранях, ковпачок сидить чітко, не бовтається та не випадає, пульвік видихає аромат об’ємною хмаркою.
  2. Всередині флакону, на чорній трубочці, чітко вигравірувано Dior. Цю назву можна побачити тільки коли трубочка суха!!!У ароматі її не видно. 🤷‍♀️
  3. Про вартість говорити не буду. Всі ж прекрасно розуміють що Діор за півтори тисячі аромат не продасть😉, а араби чи турки можуть.

Кому підійде аромат від Dior?

Всім. Дівчатка, я серйозно. Навіть нам 😉