Євгенія 👩

Рум'яна CLINIQUE Cheek Pop blush pop 💕

Рум'яна CLINIQUE Cheek Pop blush pop 💕

Всім привіт✌!
Рум'яна – це моя слабкість, вони зі мною завжди і скрізь. У макіяжі я можу обійтися без тону, але не без рум'ян).

Сьогодні розповім про найулюбленіші рум'яна в моїй косметичці - CLINIQUE Cheek Pop blush pop 👇

Футляр представлений у вигляді круглого компакту. Виконаний із міцного прозорого пластику, крізь який можна розглянути відтінок та текстуру рум'ян.
* На жаль, але пластик не екологічний, загуглила на хвилі нового конкурсу від makeup)
Рум'яна виглядають дуже естетично. Вони компактні, помістяться навіть у кишеню.

Футляр закривається щільно з характерним клацанням.

Вага: 3.5 г, витрата цілком економічна, тому рум'ян вистачить на довго.

Рум'яна щільно спресовані в рефіл, текстура має об'ємне тиснення у вигляді квітки. Звісно, ​​у процесі використання тиснення затирається.

Зовні рум'яна здаються кремовими, але такий ефект досягається завдяки світловідбиваючим частинкам.
По факту ж рум'яна повністю сухі та пудрові, помел дрібний, трохи рихлий. Текстура м'яка та шовковиста, не обсипається.

Запаху у рум'ян немає, навіть якщо сильно принюхуватись)

Раніше я купувала відтінок №05 "Nude Pop", але коли спробувала 07 "Cola Pop", то зрозуміла, що йому немає рівних, потрапив у саме серденько💔

Це глибокий темно-коричневий відтінок з червоно-помаранчевим підтоном, за рахунок якого він дійсно нагадує колір кока-коли.

На засмаглій шкірі цей відтінок може виглядати яскравіше і контрастніше, в той час як на світлій шкірі він створює ніжніший і природніший рум'янець.

Фініш: сатиновий з природним перламутровим переливом. Сяйво помірне, з космосу його не видно, завдяки чому відтінок дуже натурально виглядає у макіяжі.

Рум'яна добре набираються на пензель, також їх можна наносити і пальцем). Пігмент не обсипається під час нанесення та розтушовування. Відтінок рівномірно переноситься на шкіру, лягає м'яко, не полосить і не залишає плям. Чудово розтушовується, створює ефект димки, за рахунок чого відтінок не виглядає таким яскравим як у рефілі.
Рівень насиченості можна варіювати нашаруванням, під час якого рум'яна не скочуються і не збираються в грудочки.
На шкірі текстура взагалі не відчувається, рум'яна невагомі.

Стійкість гарна, рум'яна тримаються близько 7-8 годин (без фіксатора). Після цього, втрачають насиченість. Пігмент не в'їдається в шкіру, у тому числі й мерехтливі частинки.
Рум'яна видаляються будь-яким засобом для зняття макіяжу.

  • Неймовірний, освіжаючий відтінок з ніжним сатиновим фінішем
  • Гарна пігментація.
  • Приємна текстура, абсолютно не проблемна в нанесенні.
  • Насиченість відтінку можна варіювати шляхом нашарування.
  • Чудова стійкість.
  • Не викликали жодних алергічних реакцій.