Анна-Марія

Бюджетні та дієві креми для рук🤲

Бюджетні та дієві креми для рук🤲
Бюджетні та дієві креми для рук🤲

З кремом dr.sante я знайома давно, це бюджетний крем з олією аргани який відновлює шкіру рук та чудово зволожує. Крем дійсно як заявляє виробник усуває сухість, лущення, запалення та відчуття стягнутості. Має просто прекрасний запах арганової олії💛.

Я переважно мажу руки на ніч товстим слоєм і зранку отримую відновлену шкіру рук, дуже мягеньку та зволожену. Крем після нанесення впитується в шкіру але є приємне легке відчуття крему на руках.

Текстура достатньо масляниста не важка, не схожа до легких невагомих текстур.

Цей крем більше підійде коли відчувається неприємна шаршавість на руках та стягнутість.

Крем для рук від Farmstay це вже більше про щоденний догляд за шкірою. Текстура дуже легка, така більш водяниста. Не скажу що цей крем допоможе коли шкіра дуже стягнута та супер суха (тут більше допоможе крем від dr.sante).

Крем пом'якшує шкіру, одразу впитується, але відчуття крему всеодно залишаються. Виробник заявляє що даний продукт заживляє ранки та почервоніння, але нажаль з мого досвіду я цього не помітила.

Крем має приємний аромат полуниці🍓 який ще довго залишається на руках.

Він більше підійде для щоденного догляду за руками, коли шкіра не потребує сильного відновлення.