Lily♥️

VITAMIN С у твоєму догляді

VITAMIN С у  твоєму догляді
VITAMIN С у  твоєму догляді
VITAMIN С у  твоєму догляді
VITAMIN С у  твоєму догляді
VITAMIN С у  твоєму догляді

Спершу ніж розповісти тобі що цікавого було в тому красивезному боксі від GARNIER хочу виразити велику дяку усій команді та учасникам Make Up Club за те , що уподобали мої старанння, це дуже приємно!

Трішки розповім тобі у чому ж користь вітаміну С для шкіри? І звідки така його популярність.

  • Вітамін С взагалі є ефективним антиоксидантом і знижує шкідливий вплив ультрафіолету на шкіру , таким чином захищає її від фотостаріння.
  • Як потужний антивіковий компонент вітамін С також стимулює синтез колагену й еластину.
  • Завдяки тому, що він м’яко освітлює шкіру, його часто використовують у засобах для боротьби з пігментацією.
  • Крім того, вітамін С покращує стан шкіри з акне та допомагає при куперозі внаслідок зміцнення капілярів.

Загалом у боксі було 5 продуктів лінійки Vitamin C: зволожувальний гель для обличчя, міцелярна вода, гель для вмивання, сироватка та маска.

Сьогодні Garnier позиціонує себе, як «GREEN BEAUTY» бренд, що не може не радувати, адже Garnier отримав знак визнання за міжнародною програмою Leaping Bunny від «Круелті Фрі Інтернешнл» – провідної організації, яка працює над припиненням випробувань на тваринах і впровадженням «золотого стандарту» cruelty free – гуманного поводження з тваринами.

Більшість пакувань виготовлено з перероблених матеріалів і підлягає повторній переробці.

Досить непоганий вміст інгредієнтів натурального походження, є і веганські засоби , звичайно можна оцінити склад самостійно.

Мені сподобалося, що на кожній упаковці був вказаний активний QR-код, який переводить тебе на більш детальний огляд цього продукту.

Тож мені дійсно стало цікаво протестувати і дізнатися трішки більше про ці продукти від Garnier.

VITAMIN С у  твоєму догляді
VITAMIN С у  твоєму догляді
VITAMIN С у  твоєму догляді
VITAMIN С у  твоєму догляді
VITAMIN С у  твоєму догляді
VITAMIN С у  твоєму догляді
VITAMIN С у  твоєму догляді
VITAMIN С у  твоєму догляді
VITAMIN С у  твоєму догляді
VITAMIN С у  твоєму догляді

Це був перший продукт,який я протестувала . І враження були досить хороші. Окрім досить липкого фінішу по текстурі.

Завдяки вітаміну С, японському лимону Юдзу, та ніацинаміду сироватка Garnier з вітаміном С має зменшувати темні плями та робити шкіру гладкішою та яскравішою та світлішою.

Загалом відомо, що сироватки з вітаміном С викликають подразнення у деяких людей чутливою шкірою. А так як вітамін С є потужним антиоксидантом, його слід починати з низької концентрації, щоб уникнути опіків і також важливо звертати увагу на саму форму вітаміну C, який є в складі.

Основні активні компоненти::

  • 3-0-Етил-аскорбінова кислота: стабільна форма вітаміну С. Вона найм’якша з усіх і не подразнює шкіру. Чудово зменшує пігментацію, освітлює та вирівнює тон шкіри.
  • Ніацинамід тут: протизапальний, антивіковий, підтримує шкірний бар’єр і чудовий інгредієнт для освітлення шкіри.
  • Саліцилова кислота: BHA, жиророзчинний хімічний ексфоліант, який глибоко очищає пори для більш гладкої та м’якої шкіри. Чудово підходить для вугрів, жирної шкіри та чорних цяток.
  • Гіалуронат натрію: популярна форма гіалуронової кислоти. Забезпечує інтенсивне зволоження. Має регенеруючі та відновлювальні властивості, які чудово підтримують шкірний бар’єр.
  • Токоферол ацетат: це не що інше, як вітамін Е. Це антиоксидант, який бореться з пошкодженням вільних радикалів.
  • Фенілетил резорцин: антиоксидант, який освітлює шкіру.
  • Лимонна кислота: AHA, яка забезпечує відлущування поверхні. Має також антивікові та антиоксидантні властивості.
  • Екстракт лимонного фрукта: працює в поєднанні з AHA для відлущування шкіри та покращення текстури шкіри.

У складі є спирт: забезпечує легку формулу з чудовими поглинаючими властивостями. Але може підсушувати шкіру.

Саме ця сироватка є денною з низькою концентрацією 3,5% , тому може підійти для новачків.

Доречі у цій сироватці ніацинамід має значну концентрацію, тому хоча вона представлена, як сироватка з вітаміном С, але вона робить все, що й сироватка з ніацинамідом. Тож якщо тобі потрібна сироватка з поєднанням обох, це хороший вибір.

Перше, що мені сподобалося: досить зручне пакування і дозатор! Аромат, як і у всієї лінійки досить виражений цитрусовий. Текстура не супер густа, але і не рідка. При нанесенні продукту на шкіру, я зі своєю чутливою шкірою не відчула якогось дискомфорту чи почервоніння. Після була легка стянутість шкіри. Але загалом враження приємні.

Загалом, хочу сказати, що до таких гелевих текстур, я ставлюся з обережністю, бо розумію, що вони можуть надати ефект плівки. У моєму випадку, після нанесення залишився виражений липкий фініш. Мені не дуже «зайшов» цей продукт, як на мене краще було би зробити формат крем-гелю.

Далі переходимо до міцелярної води: у мене був звичайний денний мейк, коли я почала тестувати, зазвичай ввечері, як перший етап очищення шкіри і зняття макіяжу у мене саме міцелярна вода.

Як на мене для чутливих очей міцелярна вода з Vitamin Cg , не найкращий варіант, в моєму випадку було незначне почервоніння навколо очей. Мені найбільше довподоби в Garnier вода з трояндою, для чутливої шкіри!

Цей засіб не став фаворитом, але як і більшість тканинних масочок має одноразову дію: вирівнює непогано тон, шкіра більш бадьора, я використовувала зранку.

Спосіб застосування: вийміть маску з упаковки та помістіть її на шкіру, щільно притискаючи. Далі зніміть маску через 15 хвилин і розподіліть залишки до повного вбирання сироватки в шкіру, або видалити ватним диском.

Спробую протестувати довший період і тоді перегляну чи не змінилися мої вподобання! І обов‘язково поділюсь з тобою, щоб ти була в курсі!