O’Ostah

Glycolic Acid 7% Toning Solution - універсальний засіб 100 в 1

Glycolic Acid 7% Toning Solution - універсальний засіб 100 в 1
Glycolic Acid 7% Toning Solution - універсальний засіб 100 в 1

Але про все по порядку.

  • основна функція - відлущення;
  • допомагає очистити шкіру, покращити її тон, поліпшити текстуру;
  • рН -3,6;
  • має збалансовану формулу: дія тоніку неагресивна;
  • ідеально для тьмяної, проблемної шкіри, а також для шкіри із першими ознаками старіння.

Мене вразило, наскільки корисним цей тонік виявився для людей.

  1. Тонік допомагає позбутись гіперпігментації та зрівняти тон шкіри і шиї (так буває після літа);
  2. Це ідеальний спосіб відбілити шкіру пахв. А ще багато хто використовує продукт замість антиперспіранту (багато відгуків було від професійних спортсменів)!
  3. Ідеально підходить для «дорослого акне»;
  4. Також бореться із бакне (висипи на тілі);
  5. Пом‘якшує п‘яточки;
  6. Можна використовувати у якості пілінгу шкіри голови;
  7. Актуально при фолікулярному кератозі;
  8. Допомагає позбутися врослого волосся (особливо після шугарингу/воскової депіляції у зоні бікіні);
  9. Візуально скорочує пори та вирішує проблему постакне;
  10. Позбавляє від сухості;
  11. Оптимізує процес себорегуляцїї;
  12. Багато хто зазначив, що шкіра почала «ніби сяяти із середини»;
  13. Підходить для лікування «гормональних прищів»;
  14. Лікує висипи на сідницях;
  15. Антиейдж помітили навіть ті, кому 50+;
  16. Його рекомендують люди із чутливою шкірою;
  17. Відбілює лікті, зону між бедрами, коліна…

І ще дуже-дуже багато вражаючих історій.

Обличчя. Я дуже лінива і безстрашна, тому користуюсь ним щовечора. Для мене тонік неагресивний, жодних пощіпувань чи поколювань. Інколи я не закриваю Toning Solution кремом - мені комфортно. Рідко буваю на вулиці, тому майже обходжусь без спф. На офіційному сайті можна знайти інфу, як поєднувати між собою продукти. Я полінувалась перевірити і скажу, що використовувати гліколієвий пілінг і саліцилову сироватку The Ordanary - погана ідея🤣

Тіло. У мене рідко бувають висипи на тілі. Але я по інерції наношу засіб на шию і плечі. Влітку я схопила декілька жахливих сонячних опіків і хочу позбутись пігментації. За місяць використання вже є результат.

Бікіні і ніжки. Я самостійно роблю воскову депіляцію і стикнулась із проблемою врослого волосся. Цей тонік дійсно працює у цьому напрямку!

До пілінгу шкіри  голови ще не дійшли руки. Але обов‘язково спробую і напишу враження.