#Свідомакраса. Звички які допоможуть зберегти планету 🌍

#Свідомакраса. Звички які допоможуть зберегти планету 🌍
#Свідомакраса. Звички які допоможуть зберегти планету 🌍
  1. Якщо я бачу, що бренд використовує тару зі скла або біорозкладних матеріалів це великий + для мене 🌿
  2. Повторне виконистання баночок.

Наприклад баночки з-під сивороток дуже зручно потім використовувати для нанесення олійки для волосся. Якшо ви наносите якийсь засіб на корені за допомгою піпетки його набагато зручніше набрати та нанести.

Також якщо ви збираєтесь у подорож ненадовго, ви можете набрати якийсь продукт в пусту баночку з-під крему і вам не доведеться заповнювати багаж непотрібними речами, і везти повнорозмірний продукт + зможете не купувати дорожний набір в якому є ті ж невеликі ємності і він зроблений з пластику. 🌍

3.Сортування сміття. Пластик до пластику, скло до скла, папір до паперу. Деякі бренди самі просять не забувати про сортування. ☘️

4.Використовую шопери з тканини, або якщо купила поліетиленовий пакет то беру його повторно до продуктового ( + це економить кошти)🌞

5.Дуже намагаюсь свідомо купувати косметику. Не купувати те чим скоріш за все не буду користуватись. Якщо продукт не підійшов за якимось характеристиками, але підійшов мамі чи подрузі віддаю щоб подарувати нове життя🪴

Буде цікаво дізнатися про ваші еко лайфхаки💋

l