Malisa

Корейський тонер для комбінованої шкіри - мій помічник в боротьбі з постакне та пігментацією

Корейський тонер для комбінованої шкіри - мій помічник в боротьбі з постакне та пігментацією

Цей тонер деяких час був в списку моїх "хочу" і була дуже задоволена, коли всеж бажаний флакончик опинився в моїх руках.

Оригінал від не оригіналу можна відрізнити по ліцензійній наліпці на упаковці. Бачила в деяких офлайн магазинах продукці без цих наліпок, на жаль.

Що подобається - флакон приходить в картонній упаковці,закритий, а всередині флакона є захисна мембрана. Корейці дуже піклуються про захист своїх флакончиків від потрапляння "чужих носів"

Аромат мені не сподобався, трохи хімічний. По текстурі - нагадує воду, абсолютно прозора рідина.

Щодо моєї шкіри - то комбінована, влітку ближче до жирного типу, періодично є висипання, а також сліди постакне і пігментація.

Зате за дією тонер мені сподобався. Наносити його потрібно на ватний спонж (а зволожучі тонери люблю не на спонж, а просто ладонями наносити на шкіру). Тонер доочищує шкіру після міцелярної води/гідрофільного масла та гелю/пінки. Інколи буває, що спонж майже брудний від ВВ-крему, хоча ж його змиваю іншими засобами.

Звісно, очікувати від тонеру моментального "вау" ефекту не варто - зате при регулярному застосуванні - шкіра візуально стає більш чистішою, пори чистіші, "полуничний" ніс світлішає. Так само як і світлішають постакне і пігментація. Повністю не зникнуть, але світліше - так.

Користуюсь їм звечора, а зранку головне не забувати про засоби з СПФ. А після тонеру - наносити крем, есенцію.

В перспективі спробую ще інші варіанти, хоча і цей тонер хороший. Чутливій і сухій шкірі навряд чи підійте, а ось жирній, комбі - так.