SomovaFM

Чи є норма в кількості гребінців сучасної дівчини?

Чи є норма в кількості гребінців сучасної дівчини?

Вже багато років я користуюся однією розчісткою. Легкий пластик, продовгувата вузька форма, довга ручка, довгі та жорсткі зубчики. Не пам'ятаю якої вона фірми і за яку ціну була, пару зубчиків вже покосились, а верхні круглішечки на зубчиках повністю відпали, проте вона досі мені зручна. Зрозуміло, що гігієну свого гребінця я підтримую. Періодично мию його і спеціальною щіточкою вичищаю волосся.

Я не люблю зміни, та й не роблю укладки і не сушу волосся феном, тому навіть думки знайти щось додаткове або нове в мене не було.

Але начитавшись відгуків і постів, де дівчата мають по 10 фірмових різноманітних гребінців, вже почала думати може і мені треба щось міняти. Та й натрапила на допис саме з цією розчісткою, тож вирішила замовити.

Чи є норма в кількості гребінців сучасної дівчини?

Гребінець пластиковий, дуже легкий. Меньше по довжині ніж мій, проте у двічі ширше , з короткою ручкою. Має різного розміру зубчики. По жорсткості майже теж саме, тільки на цьому гребінці зубчики на кінчиках більш округлі. Тримати в руці зручно як за маленьку ручку, так і за саму основу гребінця, хоча спочатку було незвично.

Перші рази він мені дуже електризував волосся, що вже думала не буду ним користуватися. Але почитала лайфхаки, як цього позбутися: оприскати гребінець лаком для волосся, якого в мене не выявилось, тому прискала сухим шампунем і потім вимивала теплою водою - не дуже допомогло. Але пару разів розчисала брудне волосся і все стало ок, більше не електризує 😅

До шкіри голови гребінець приємний, не дряпає, волосся не видирає, легко розчісує. Користуюся вже місяць, нарікань на якість ніяких не маю. Деякі зубчики трохи похилились, так це після того як її жоско вимивала.

Тож тепер в мене аж дві повноцінні щітки для волосся (не враховуючи маленьку похідну) і останнім часом рука тягнеться саме до нової.