Vikulyk

Яка чудова лімітка. Свотчі 7-ми відтінків

Яка чудова лімітка. Свотчі 7-ми відтінків
Яка чудова лімітка. Свотчі 7-ми відтінків

Я вибрала два дуже красивих нюдових відтінки і думала: лиш би не потемніли і не порозовіли в носці, як люблять робити схожі продукти... і цього разу нарешті колір не міняється.

Яка чудова лімітка. Свотчі 7-ми відтінків

Також в мене є свотчі з магазину ще інших відтінків, може комусь згодиться.) Але от шимерні 002 і 007 дуже цікаві і на любителя, трохи здивова їм...

Доречі тут свотчі більше схожі до правди, напевне цьому сприяє яскраве штучне освітлення.

Дуже-дуже вдала, вони пігментовані, лягають рівномірно, не відчувається ні каплі липкості (в таких формулах часто, але не тут), не розтікаються, гарно тримаються, якщо не зачіпати. Найбільший ворог цієї помади вітер і волосся, оскільки вони пігментовані і рідкі, тобто не застигають , як от наприклад лакові помади від Rimmel, а залишаються вологими.

Тому треба бути обережним)

Аплікатор теж доволі зручний, наносити такі помади складно в плані контуру, але він такий тоненький, тому все проходить максимально зручно.

От саме на губах досить влучно я передала кольори.)

Це 005, ідеальний ніжний нюд.)

Незнаю, який більше довподоби, від двох я в захваті, 008 мені нагадує один відомий відтінок від Том Форда доречі, який у мене є, тому якось порівняю.)

От така вдала покупка, з якою я немогла не поділитись ❤️

Pupa Nude obsession-це дуже приємна І якісна річ, яка прикрасить ваш макіяж.