Тетяна Супронюк

Стійкі тіні-олівець Oriflame The ONE Colour Unlimited

Стійкі тіні-олівець Oriflame The ONE Colour Unlimited

Придбала два відтінки тіней для повік у форматі олівця. Світлий відтінок Cool Sand. Темний відтінок Desert bronze. Самі олівці добре пігментовані. Це видно на свотчах. Гарно переливається на сонці, мають делікатні блискітки.

Виробник рекомендує наносити тіні на припудрені повіки. Я наносила двома способами, на припудрені, та на "голі".

  • На "голі"повіки, якщо нашарувати багато шарів цих тіней, тіні не тримаються, одразу скочуються у складках повік, і майже не передають пігмент. АЛЕ, якщо ви хочете ледь помітного сяяння, делікатного, то тіні можна розтушувати пензликом, і ви отримуєте такий ефект саме на "голих" повіках.
  • На припудрені повіки - зовсім інша історія. Тіні добре передають пігмент, та не скочуються. Тримаються довше. Колір більш насичений

Висновок: стійкими ці тіні я б не назвала. Можливо, якщо у вас не жирна шкіра повік, і їх припудрити, а ще базу під тіні перед цим нанести, то тіні будуть стійко триматися. Але, то вже, як кажуть "танці з бубнами" 😂 Я вважаю, що тіні такого формату - ще засіб для швидкого нанесення. Коли спішиш, пару раз мазнула і гарно. Відтінки дуже гарні.

Тож, вибір за вами, купувати чи ні.

Дівчатка, а які тіні такого формату порадите ви? Пишіть в коментарях ⬇️

Стійкі тіні-олівець Oriflame The ONE Colour Unlimited
Стійкі тіні-олівець Oriflame The ONE Colour Unlimited