O’Ostah

Аромат свіжої білизни, дитячої косметики та літнього ранку

Аромат свіжої білизни, дитячої косметики та літнього ранку

Зізнаюсь: я не фанатка свіжаків. Димні, солодкі, вінтажні, пудрові, спецієві… Саме такі флакончики завжди були у моїй колекції. Але душа забажала чогось свіжого і чистого. На L’EAU SERGE LUTENS та Byredo BLANCHE поки не вистачає, а всі відгуки і рекомендації вели до білого Михайла Moschino Toy 2. Дуже цікаво, як змінюються смаки. У 2018 році я проходила повз них, а зараз не змогла.

  • Початкова нота: Магнолія, Мандарин, Яблуко
  • Нота серця: Жасмин, Півонія, Смородина
  • Кінцева нота: Деревинний бурштин, Мускус, Сандал

Здається, акорди жасмину і смородини зазначили навмання. Жоден ніс у моєму оточенні не зміг їх ідентифікувати. Власне я не можу точно назвати яку ноту відчуваю виразно. Для мене це запах свіжовипраної у дорогому кондиціонері білизни, трошки цвіту магнолії, дитячі доглядові засоби, трохи присипки або пудри і вайб літнього ранку, коли місто ще спить.

Я не погоджуюсь із коментарями про те, що це запах шампуню Кря-Кря, дюшесок, лимонаду чи яблучного освіжувача для санвузла. І закипаю від слів, що Toy2 найбільш провальний парфум, а Love Love був шедевром. Для мене чорний та білий ведмедики - відкриття року і саме вони змусили полюбити бренд Moschino, який до цього я вважала попсовим.

Відгук про чорного Михайла можна почитати за посиланням: https://club.makeup.com.ua/post/6738/