Анастасія Фоміна

Кріо-маска🧊що ж то таке?

Кріо-маска🧊що ж то таке?

Побачивши на сайті цю маску ,мене одразу зацікавило,що ж вона собою являю і що то за кріо ефект вона має давати.Купила,протестувала,розповідаю і вам.Отже,це маска гелеобразної текстури,яку наносячи на шкіру ми отримуємо ефект охолодження.Мені подобається формат вже готових масок,бо не завжди хочеться щось з чимось змішувати.А тут відкрив ,наніс і все.Наносячи,ніяких неприємних відчуттів немає,маска махне ментолом і якщо я не помиляюся,він там є і у складі.Але через декілька хвилин після нанесення з‘являється ефект охолодження.Воно не пече,нічого такого,але цей ефект охолодження круто діє на шкіру,одразу кров неначе починає розганятися і на моїй чутливій шкірі трохи навколо носа з‘явилося почервоніння.Маска комфортна,не тече,відчувається нормально.Тримала я її 10 хв,потім зтерла серветкою та змила теплою водою,як було зазначено в інструкції.Після змивання видно,що шкіра помітно посвітлішала,підтягнулася.Пори стали менш виднішими ,тон шкіри рівнішим,шкіра м’якішою.До речі ефект охолодження після змивання ще трошки відчувається.

Думаю ця маска це чудовий варіант маски на ранок,думаю вона буде чудово пробуджувати шкіру та приводити її в тонус.

Сподобалася вона мені,думаю повторю цю покупку.