Kizza

Мої блиски для губ

Мої блиски для губ

Хоча тим не менше, маю в своїй колекції аж 4 блиска, якими правда дуже рідко користуюсь.

В'язкий блиск, який відчутно на губах.

Має в складі дрібний шимер.

Якщо багато нанести - скатується в ковбаски по краєчках губ. І геть трохи може вийти за контури губ.

Чим я думала, коли брала такий неоднозначний колір - я не знаю, скоріше за все на цей відтінок була "смачна" акція і я взяла його спробувати, що ж воно за звір такий.

Губи не сушить, змивається легко, не тінтує.

Вистачає на губах на пару годин. Що непогано.

Скоріше за все підійде дівчатам з гладенькими губами, бо колір западає в складочки губ.

Дане тріо брала набором.

Тут все навпаки - блиску нанести забагато не вийде. Сама формула дуже тонка і легка. На губах відчувається перші кілька хвилин. Доволі липкий. І майже не видно кольору. Якщо все-таки вдалось нанести забагато - то ковбаска по контуру губ тут теж Вас вітатиме 🤣

Підійде даний представник всім, хоча найртжіщий відтінок може позападати в складки теж.

Особисто я не фанат блисків, бо не люблю поправляти макіяж протягом дня. А з тим, що я люблю наносити продукти для губ трішки за природний контур - блиски в макіяжах розтікаються на півобличчя 🤣🤣🤣

Рідко, але цими блисками я користуюсь і вони мені довподоби, тому до сих пір живуть в моїй колекції 🤗

Як виявилось - той голографік з дитинства ще продається 🥹 але я його не куплю, бо в ньому все було не дуже - від аплікатора до сркрабуючих блискіток. Навіть упаковка майже не змінилась. Хіба що колись наважусь на макіяж "зі школи" і спробую зібрати косметичку з олдскульних засобів, що продаються дотепер