krislemly

Міст Victoria's Secret, як відрізнити оригінал від підробки?

Міст Victoria's Secret, як відрізнити оригінал від підробки?

Привіт-привіт!)

Сьогодні відгук на один з улюблених спреїв для тіла від бренду Victoria’s secret Pure seduction. Це міст з класичної лінійки бренда. В мене шимерна версія.

Тип аромату: квітково-фруктовий.

Нотки: солодка фрезія, червона слива.

Якщо описувати аромат, то це щось цукеркове, солоденьке але не занадто. Мені нагадує цекерочки, жуйки love is, дуже смачний аромат, хоча на перший погляд може здатися простим. Ще я відчуваю якусь свіжу трішки м‘ятну нотку.

Аромат тримається 4-5 годин, на одязі довше ніж на тілі.

З мінусів те що через шимер спрей ніби «плюється» коли пшикаєш.

Я купувала за 350 грн в інста-магазині. Але тут потрібно бути обережною, тому що в інтернеті блукає дуже багато підробок.

Звертайте увагу на такі деталі:

  1. На дні флакона обов'язково буде надрукований лазером контрольний батч-код та приклеєний код з ціною.
  2. На оригінальних флаконах усі написи та логотип будуть чіткими. Золотий колір буде не сяючим, а приглушеним.
  3. Те саме з кришечкою, вона не має бути занадто блискуче-золотого кольору.
  4. На верхній частині «соломинки» розпилювача не повинно бути видно пружини, акуратне потовщення білого кольору.
  5. Якщо ви купуєте спрей з класичної лінійки, звіряйте дизайн флакончика з фотографією на офіційному сайті. VS переодично змінює дизайн, для того щоб боротися з підробками. Підробки зазвичай роблять у старому дизайні (я прикріпила два спрея з мейкапа, перший це вже оновлений, другий стара версія). дизайн шимерних не змінювали, вони виглядають так як у мене на фото.
  6. Якщо купуєте спреї з лімітованих колекцій, перевіряйте на оригінальному сайті чи колекція цього року, тому що якщо спрей колекції 2020-2022 року скоріше за все це підробка.