Angelina Knf

cerave hydrating cleanser

cerave hydrating cleanser

Відгук про емульсію від CeraVe, в якої водночас багато позитивних відгуків, так і негативних. Купувала я емульсію, тому що мій минулий гель для вмивання від la roche-posay effaclar purifying foaming gel (очищаючий гель-мус для жирної та проблемної шкіри) сушив шкіру (ну це і зрозуміло, бо він для жирної шкіри, але тоді я його зустрічала у кожного в догляді тому купила, ще й у великому об’ємі..) після половини використаного минулого гелю, я вирішила що потрібно змінити догляд, бо в мене комедони, прищі ще й ця агресивна умивалка, яка мала б зробити диво з моєю шкірою, але не зробила, бо просто не підходила..😅

  • Тому я вирішила заказати емульсію Cerave 236мл, якої вистачило на п’ять місяців використання😍 цей бренд все частіше з’являвся на просторах інтернету з ДУЖЕ хорошими відгуками, склад теж супер, як на мене.
  • П‘ять місяців я використовувала цю емульсію мені вона сподобалася, дуже легка, зволожує не стягує, відчуття зволоженої шкіри, не піниться, дуже економна.
  • По закінченню я вирішувала, що брати з догляду, знала що це буде знов бренд Cerave, вже почала помічати все більше цей бренд на просторах інтернету і як же без «експертів тік току», які почали не рекомендувати цю емульсію, причини були, що вона комедогена, що вона рідко підходить комусь, хоч і склад хороший, в складі є всього одне застереження це ніби застреження про алергію.. та і на пакувані вказано, що емульсія НЕ комедогена та зі свого досвіду скажу, що саме з не агресивною умивалкою та легеньким тоніком з кислотами в мене зараз від Bielenda (також використувала з цією умивалкою український бред lapush та skinbar, це все бюджетні тоніки, залишу посилання, тоніки хороші) в мене почали пропадати висипання, які мене так дратували, комедони яких було на лобі так багато, теж почали спадати..🤞🏻 і тоді я вирішила, що я замовлю знов цю емульсію, але у великому форматі 437мл і не буду слухати «експертів», що ця емульсія погана,єдине що скажу, якщо вона не підійшла по типу шкіри вам, це взагалі не має значення що цей продукт не підійде іншим.
  • якщо у вас нормальна та схильна до сухої шкіра, думаю проблем не буде, крем від Cerave теж використовую він супер🤗