Оla Melnik

Коригуючий засіб комплексної дії La Roche-Posay Effaclar Duo

Коригуючий засіб комплексної дії La Roche-Posay Effaclar Duo

Чесно кажучи це моя друга баночка цього засобу, Перший раз, у La Roche була акція і до замовлення на певну суму клали пробник в подарунок на 15 мл. І тоді я була просто в захваті. І вирішила купити баночку повнорозмірного засобу. Саме цей я купувала в Польщі . І тут почалися проблеми :

  • Шкіра червоніла при нанесені
  • пекла (це може бути від ніацинаміду в складі , хоча коли я пробник використовувала не було негативних реакцій)
  • Починався свербіж (зараз я розумію що це могла бути алергічна реакція , але чомусь коли я пробник використовувала нічого подібного не було)

Але в цьому засобів є і багато плюсів:

  • Допомагав бистро розсосуватися підшкірним прищикам
  • освітляв постакне (я точково наносила)
  • Аква Позе Філіформіс + манноза відновлюють мікробіом шкіри
  • процерад (запатентований керамід) запобігає утворенню залишкових слідів у вигляді червоних або темних плям.

Чесно кажучи я до цих пір не розумію, чому пробник добре впливав на мож шкіру (а я його використовувала приблизно місяць) , а повнорозмірниц засіб викликав незрозумілий ефект . Можливо ,тому що я купувала його в іншій країні, і в тій партії було щось змінене..

Висновок: в мене сформувалася неоднозначна думка про цей засіб . Поділіться , як ваші враження від цього засобу, можливо я щось не так робила.

Дякую за увагу , дівчатка💋