rubywoo

пусті пляшечки

пусті пляшечки

Привіт!

Вже трохи назбиралось пустих пляшок, тому дуже захотілось про них розказати. Бо ж серед цих засобів, є мої улюбленці, які буду обов’язково повторювати 🤍

Не очікувала, але він мені сподобався та підійшов! Купляла його вперше, і точно не востаннє. Густий, добре очищає, приємно пахне, волосся виглядає чудово. Щоправда, завжди користуюсь додатково кондиціонером, який є під рукою.

Жодних нарікань до цього шампуню у мене немає. Буду повторювати саме цю пляшечку: 7 трав 🍃 Обожнюю!

Мені крем подарували. І хоч, я його закінчила, захоплення він не викликав. В цілому, непоганий крем. У мене руки не дуже сухі, тому практично всі креми із задачею зволоження справляються без проблем.

Цей також добре зволожував, але запах… різкуватий, хімозний, мені зовсім не сподобався 🫠Тому довго не могла його довикористати. Ще до мінусів: довго вбирається. Саме такий не повторювала б точно, з іншим ароматом - може бути )

Зараз, Babaria – це кращі дезодоранти для мене! Вже закінчую другий (почала користуватись майже одразу обома), теж Babaria, але інший аромат та пакування. Обидва дужеее сподобались! Буду однозначно повторювати 👌🏼

Саме цей дезодорант має ніжний аромат, який швидко вивітрюється, чудово захищає, не псує одяг, приємна ціна. Що ще потрібно? ))

Почну з того, що мене густі темні брови. І купляла цей гель, щоб перед виходом, швиденько вкласти брови та побігти далі. З цією задачею він справляється. Але! Це не суперфіксація, це не суперстійкість, це взагалі, не те щоб супер. Проте, доволі непоганий бюджетний гель.

Маю засіб, який відмінно вкладає брови, але він має іншу форму випуску, і його так швидко не нанесеш, треба повозитися. Тому, маючи два засоби, обирала, в залежності від того, що мені потрібно саме зараз: дуже швидко чи дуже гарно 😅

Вже планувала повторити його, та придивилась інший гель, який має краще справлятися з фіксацією (але і ціна вища).