Ya Yana

Мій комфортний червоний від Maybelline

Мій комфортний червоний від Maybelline
Мій комфортний червоний від Maybelline

🍒Дуже приємний матовий фініш. Ця помада не застигає на губах, як це роблять рідкі матові. Тому вона не виділяє мікрорельєф шкіри та не надає губам вигляду землі після засухи.

🍒Дійсно насичена пігментація. Достатньо буквально одного шару для отримання яскравого результату. При цьому ніяких пробілів чи смужок, усе дуже рівномірно, як за допомогою пензлика, так і без нього. Відтінок просто чудовий, не жовтить зубки та не підсвічує почервоніння на моїй шкірі.

🍒Паковання не тільки гарне, а й зручне. Висувний механізм плавний. Класичний косий зріз помади робить її нанесення зі стіка комфортним. Плюс до того, сама кришечка матова, а корпус стіка глянцевий, це трохи спрощує відкривання.

❓ До стійкості є питаннячка. Так, помада не застигає і її можна стерти серветкою, доклавши трохи зусиль. Якщо ви легенько доторкнетеся до серветки губами, то вона віддасть лише трохи пігменту, але лишиться на ваших губах. Після їжі чи напоїв, вона стійко тримається, хіба що стає менш яскравою. Контури, сформовані цією помадою, не розтікаються протягом дня, якщо ненароком не зачепити їх.

Продукт не підійде для тих, хто любить ультрастійкий матовий фініш. Але для мене вона ідеальна, бо я дуже хотіла піти від цього. Рідкі матові помади почали відчуватися аж надто некомфортно для мене, тому ця червона красуня — просто знахідка.

А у вас в арсеналі є Color Sensational Ultimatte? Можливо інші відтінки? Буду рада, якщо поділетеся враженнями)