Ксенія 💫

Молочко для обличчя Cleanness+ Face Expert. Як краще використовувати, щоб не було біди.

Молочко для обличчя Cleanness+ Face Expert. Як краще використовувати, щоб не було біди.

Вітаю 🥀

Сьогодні ділюся з вами враженнями про ще один мій засіб від українського виробника. Це молочко для обличчя Cleanness+ Face Expert від Velta Cosmetic. Як я його використовую та чому не рекомендую в якості 1-го етапу очищення шкіри (демакіяж). Трошки раніше я вже розповідала про тонік цієї серії https://club.makeup.com.ua/post/6102/.

Призначення: демакіяж, заспокоєння, зволоження, очищення.

Призначення: демакіяж, заспокоєння, зволоження, очищення.Призначення: демакіяж, заспокоєння, зволоження, очищення.

Тип шкіри: всі типи, чутлива.

Молочко відновлює пружність та еластичність, дбайливо та ретельно видаляє різні забруднення, включаючи залишки декоративної косметики, пил та жирність шкіри. Засіб допомагає оновленню клітин епідермісу. Заспокоює роздратування, і попереджає закупорювання пір.

Засіб має збалансовану формулу, яка спрямована на зволоження та живлення за рахунок збагаченого комплексу активних мікрокомпонентів.

Серед активних компонентів виробник робить акцент на: трегалозу, пантенол, алантоїн, екстракт алоє. Крім акцентних компонентів, засіб не містить SLS

Що стосується текстури цього засобу, то можу сказати, що це не 100% класичне молочко для очищення шкіри як ми звикли: засіб тримає форму, а при розподілі більше нагадує легкий ніжний крем, трошки присутня водянистість.

Тому можна відразу зрозуміти, що робота цього молочка, що очищає, спрямована одночасно в декількох напрямках - очистити і поживити шкіру.

Знаєте,воно мені дуже нагадало засоби, які були раніше а-ля "огірковий крем", от мені дуже схоже. Навіть аромат нагадує - легкий, свіжий, ніжний.

Щодня - вранці та ввечері нанести молочко кінчиками пальців або за допомогою ватного диска на суху шкіру обличчя та біля очей, видалити залишковим диском, протерти обличчя тоніком.

А тепер увага ☝️ - жодного разу виробник не написав, що цим молочком можна видаляти макіяж очей. Завжди акцентує увагу на "біля очей" або ж "не торкаючись очей, зона обличчя". Цей засіб не використовується для демакіяжу очей! Це засіб використовується як перший етап очищення шкіри зранку, або ж як 2-ий етап очищення демакіяжу, тобто дооочищення шкіри після https://club.makeup.com.ua/post/7372/ (гідр.бал-му).

Саме так я і використовую.

Але що хочеться зазначити, як на мене цей засіб більше підходить саме для очищення шкіри від себуму, аніж знімати макіяж.

Відносно того наскільки витрачається засіб. Я не можу сказати, що молочко економне. Скоріш за все на це впливає саме консистенція, бо коли, наношу на лице, вона майже миттєво поглинається і навіть при взаємодії в водою, все одно мала кількість емульсії на обличчі в результаті, тому не очікуйте ні піни, ні значної миючої спроможності.

Тому можу припустити, що ті компоненти, що відповідають за насичення поглинаються першими, а на поверхні вже залишаються ті, що турбуються за очищення.

Але після обличчя неймовірно м'якеньке.

Саме в очищенні воно мені сподобалося якнайбільше. Моя шкіра вікова і мені головне щоб миючі засоби щонайменше не пересушували її та не стягували. Після вмивання відчуття досить комфортні. За весь час використання не виникло ні висипань, ні закупорених пір.

Також хочу наглядно продемонструвати дію в якості демакіяжу обличчя, щоб ви зрозуміли варто чи ні використовувати Cleanness+ Face Expert саме в цій якості.

Я взяла 2 тональних засоби різної стійкості, помаду, блиск... і туш для вій (сама звичайна).

Так, саме туш для вій, щоб показати настільки потрібно терти і чекати , щоб звичайнісінька туш зникла з ваших вій, якщо це молочко використовувати соло.

Маю надію, мої докази спонукають застосовувати цей засіб правильно.

Сподіваюсь була корисною.

З повагою, Ксенія ✨