Vikulyk

Бюджетні аналоги частина-2. 40$ or 4$

Бюджетні аналоги частина-2. 40$ or 4$
Бюджетні аналоги частина-2. 40$ or 4$
Бюджетні аналоги частина-2. 40$ or 4$

Коли вперше нанесла це глянцеве задоволення на губи зразу ж зрозуміла, що таке дороге він мені нагадує- Dior Addict stellar gloss у відтінку 640, у них схожі не тільки відтінки, а й інші характеристики.

мій перший пост про аналоги: https://club.makeup.com.ua/post/6745/

Бюджетні аналоги частина-2. 40$ or 4$
Бюджетні аналоги частина-2. 40$ or 4$

Відтінки нюдові, але лягають на губи адекватно, більше підходять під контурний олівець, хоча якщо їх юзати соло, то виходить нереально ніжно.

Вони супер глянцеві, от це в блисках я обожнюю, саме не масляну текстуру, а такий гелево-глянцевий ефект, з яким губи соковиті.

Не липкі, це блиски в максимально комфортній формулі, також я отримую чудове зволоження, від Dior трішки більше, але Essence не сильно поступається.

У більш дешевшого аналогу об'єм 5 мл, у люксу-6,5.

Аплікатор більше подобається Essence, оскільки набирається більше продукту, а от у Dior він має ворсинки, які згладжуть глянець, тому треба наносити декілька разів, з іншим все робиться швидше.

Люксовий блиск більш пігментований, а от дешевший спочатку лягає трішки навіть не полосами, радше хвильками такими, але дуже швидко всідається, тому все гуд.

Як бачите такий непростий відтінок виглядає навіть на макро адекватним, що вже говорити про загальний образ.

Більш прозорий, але все одно нереально схожий, в загальному образі відрізнити їх непросто.)

Блиски чудові і більш дешевий поступається упаковкою і трішечки зволоженням, аплікатор у нього ж мені більше подобається, тому не бачу сенсу платити більше, хіба заради певних відтінків.