Коваль Ксения

Маска від почервонінь яка змушує червоніти ? 🙄🤔

Маска від почервонінь яка змушує червоніти ? 🙄🤔

Запакована у картонну упаковку всередині якої в пакетику лежить сама маска

Це перша маска в моєму житті з накладанням якої було стільки мороки . 🤯

Тканина максимально нестабільна та розтягується під впливом власної ваги .

Полотно втрачає свою форму як тільки ви намагаєтесь розправити її по обличчю , тому на момент як мені це вдалось маска розтягнулась вдвічі . Мені довелось місцями накладати тканину поверх іншої за для витриманні форми максимально анатомічно схожої до жіночого лиця

Лекала за якими вирізана маска так само викликають масу запитань , адже прорізи для очей ну настільки великі що доходять до середини шок .

Тепер давайте оглянем саму дію :

💙Niacinamide активний компонент дія якого направлена на зменшення реактивності шкіри ( читай почервоніння ) , укріплюючи шкірний бар'єр . Також ніацинамід відомий за свої антиоксидантні якості , допомогаючи нівелювати ефект негативних зовнішніх факторів

🤍Vitamin D укріплює судинну стінку , посилює синтез колагену , що є важливим кроком в заспокоєнні чутливої шкіри .

Маска від почервонінь яка змушує червоніти ? 🙄🤔
Маска від почервонінь яка змушує червоніти ? 🙄🤔

Маска недостатньо просякнута сироваткою за рахунок чого доволі швидко висихає , і треба пильнувати щоб цей процес не підсушив вашу шкіру .

Я витримувала маску 10 хвилин і приблизно стільки ж часу пішло на її приборкання 😵‍💫 )

На фото ви можете побачити результат ДО / ПІСЛЯ і помітити що маска трохи таки та знімає почервоніння та надає шкірі зволожений вигляд .

Мій вердикт :

Ця маска має право на існування , але команді mr.Scrubber варто змінити матеріал самого полотна аби воно перестало бути як найдешевша волога серветка та/ або помістити саму маску на більш стабільний цупкий трафарет для полегшення її розкладання та перенесення на шкіру . На останньому фото можно побачити як сильно деформується маска

Коваль Ксения
3
Підписники
0