katebondarrrenko

«Підлий» вітамін С

«Підлий» вітамін С
«Підлий» вітамін С

Вітамін С - чудовий компонент, який допомагає у боротьбі з багатьма "сюрпризами", такими як:

  • Перші ознаки старіння;
  • Нерівний тон шкіри;
  • Запалення: вітамін С класно заспокоює та має протизапальні властивості.

Використовувати SPF обов'язково. Вітамін С зменшує негативний ефект сонячного випромінювання, тому є ідеальним доповненням до SPF.

Проте "підлість" в тому, що існує декілька форм вітаміну С, і далеко не всі знають про особливості цих форм, а вони можуть впливати на те, яка саме форма вітаміну підійде особисто Вашій шкірі.

Тут я розповім про L-аскорбінову кислоту - INCI: Ascorbic Acid, яка присутня конкретно в даному засобі.

«Підлий» вітамін С
«Підлий» вітамін С
«Підлий» вітамін С

Використовувала серум зранку, закривала кремом з SPF 50. Він має дивний запах, не скажу, що неприємний, навіть не можу з чимось порівняти, проте після нанесення більше не відчувається. Консистенція як молочко, після нанесення шкіра гарно сяє.

Проте цей серум дав мені 0 ефекту. Чому?

У даному продукті вітамін С представлений у формі Ascorbic Acid.

Ця форма вітаміну С є аскорбіновою кислотою у чистому вигляді. Також, це найактивніша форма вітаміну, але водночас вона й нестабільна. Швидко окислюється та потребує низького pH засобу, щоб проникнути у шкіру. Тому жирному типу шкіри цей серум не підійде, так як вийшло у моєму випадку. Така форма підійде власницям нормальної та сухої шкіри.

Він не зробив гірше, але я не побачила тієї сили вітаміну С у повному сенсі.