Missmili

The Ordinary Niacinamide 10 % + Zinc 1 %

The Ordinary Niacinamide 10 % + Zinc 1 %
The Ordinary Niacinamide 10 % + Zinc 1 %

☘️☘️☘️Почну напевно з того що з 12 років я страждаю акне,а зараз мені на хвилиночку 31🙀Пошук чудодійного засобу який вмить зробив би з моєї проблемної шкіри ідеальну-не увінчався успіхом.Так,були засоби які трішки покращували,а були які і погіршували стан моєї шкіри.З часом я змирилась,і прийняла свою шкіру такою якою вона є.Так в мене є акне,але воно ніяк мене не характеризує як людину,що з ним що без я-це я.

Але хотілось поділитись засобом зі знаком плюс,який трвшки покращив мою шкіру)

Це популярний Ніацинамід від the ordinary

☘️☘️☘️Опис:☘️☘️☘️

Сироватка призначена для освітлення тьмяної шкіри, зокрема схильної до появи недоліків. Вона посилює сяяння шкіри й водночас помітно розгладжує нерівну текстуру.

Засіб освітлює шкіру,надає сяйва

Розгладжує нерівності

Зміцнює захисний бар‘єр

Матує шкіру

Засіб не лікує від акне,але можна використовувати під час лікування шкіри

☘️Сама сироватка запакована у стильну лаконічну упаковку,пляшечка скляна з піпеткою.

Текстура у засобу-легка,водяниста,під час використання ніяких неприємних відчуттів не виникло,легка,приємна,без запаху.

Я її використовую тільки вранці,буквально пару крепельок вистачає на все обличчя,потім закриваю кремом або SPF

☘️Тестую її близько трьох тижнів і що я помітила

1.Шкіра дійсно стала менше жирнітись,я маю більш комбінований тип шкіри і т-зона-моя проблемна зона,при використанні цієї сироватки шкіра стала не так швидко лоснітись як зазвичай

2.Хоч засіб не заявлений як від акне,але за весь той час що користуюсь на обличчі ні одного підшкірника (великі внутрішні болючі прищі)не було виявлено

3.Тон шкіри став більш рівномірний і сяючий

4.Пори біля носа і на щоках трохи звузились,тональний став рівніше лягати

5.Плями від прищів трохи посвітліли

☘️☘️☘️Для мене засіб виявився вдалий,і чесно кажучи перевершив мої сподівання,не очікували від бюджетної сироватки такої дії

Нехай моя шкіра не стала ідеальна,але засіб дійсно вартий уваги

The Ordinary Niacinamide 10 % + Zinc 1 %
The Ordinary Niacinamide 10 % + Zinc 1 %
The Ordinary Niacinamide 10 % + Zinc 1 %