Сандра 🦋

Гіалуронова тканинна Алое-маска Garnier 🌿

Гіалуронова тканинна Алое-маска Garnier 🌿

Garnier має широкий вибір продуктів для догляду за шкірою обличчя, включаючи маски. Думаю багато хто вже знайомий із масками Garnier, адже вони є популярними, ефективними та доступними.

Можливо хтось памʼятає ще старий дизайн, але зараз пакування стало більш екологічним і тепер ви тут не знайдете захисної плівки всередині, маска складена в упаковці в декілька разів. Формула є веганською, і особливо порадувало те, що тканина маски є біорозкладною і її можна компостувати! 🌱

Також я звернула увагу на те, що есенції в упаковці багато, думаю її ще вистачить на декілька разів використання без маски 💧

Перш за все, мені сподобалось лекало маски, воно дійсно зручне, з обох боків є надрізи, які дозволяють краще розмістити маску на обличчі, вона не сповзає та не заважає. ✅

Ефект після маски - вона освіжає, шкіра зволожена, мʼяка та пружна, вирівнюється тон обличчя. Есенцію після зняття можна змити або ж залишити на шкірі до повного вбирання. Мені за 15 хвилин вистачає її дії на обличчі, тому залишки я прибираю і далі вже наношу свій догляд.

Маска мені подобається, купую вже не вперше, і думаю, ще не раз до неї повернусь 💚