О'L

Моя улюблена туш

Моя улюблена туш
Моя улюблена туш

Вимоги до туші для вій у мене невисокі - головне, щоб не подразнювала очі, не осипалась та не залишала "темних плям" під очима.

Ефект накладених вій мене не цікавить - я люблю, коли все виглядає більш природньо та стримано.

А ще дуже сильно не люблю, коли туш склеює вії та робить такі собі "павучі лапки".

Саме за гарне розділення вій Max Factor 2000 Calorie Waterproof Volume Mascara є моє улюбленецею ще, мабуть, зі школи. Не дивлиячись на те, що зараз досить великий асортимент подібних бюджетних засобів, я все рівно постійно повертаюсь до неї. Щіточка не силікована, та дуже гарно профарбовує кожну вію.

Туш вважається водостійкою, тож дощ чи сльози - то не проблема, в мене вона жодного разу не розмазалась, а ввечері легко змивається звичайною міцелярною водою чи гідрофільною олією. Вії розділює дуже гарно, наношу лише одним шаром, грудочок не має.

Якби вона була б ще у коричневому відтінку. то ціни б їй не було.

На фото профарбувала лише верхні вії.

Фарбувала одним слоєм без нанесення праймеру. З праймером додається ще більше об'єму та довжини і от тоді маємо такий собі ефект нарощених вій.

P.S. Вибачаюсь за не дуже якісне фото - фотограф з неме не дуже гарний, тож зробити нормальне фото себе, то для мене непосильне завдання. .

У житті, мені здається, що вії виглядають набагато краще )

Моя улюблена туш