Алоє гель Babe laboratorios

Алоє гель Babe laboratorios

Купила його мені мама на подарунок, бо знає що я дуже люблю все з алоє. А тут щей виробник пише що це зволожуючий заспокійливий гель з 100% алоє і баночка така симпатична. Та щей Мейкап надіслав сертифікат на знижку. Нажаль це найгірший алоє гель який у мене був, викинуті гроші.

Упакування - дуже зручний пластиковий флакон. Має пластиковий блокатор, який захищає від довільного натиску та виливання продукту.

Таку баночку дуже зручно брати в подорожі. От і я думала, що буду брати на пляж цей гель.

Колір - світло зелений.

Консистенція - не дуже густий гель

Об'єм 90ml

Запах - якийсь несвіжий, наче прогірклий якийсь парфюм. Запах хімозний і зовсім не свіжий. Цей запах не сподобався не мені ні мамі. Дуже важкий аромат, який щей тримається дуже довго.

Який це гіпоалергенний продукт, якщо в нього такий стійкий неприємний несвіжий запах.

Але я надіялась що він реально буде зволожувати, такіж відгуки про нього. Таке відчуття що мені прийшла не таж партія , що і іншим дівчатам.

Нанесла я його на руки, на половину обличчя. На обличчі він почав пекти а від запаху в мене почали свербіти очі, тримала тримала і змила.

Руки він не зволожив. Варто зауважити , що продукт не дуже липкий.

Потім думаю використаю його після гоління на шкірі ніг, пік більше ніж на обличчі. Заспокійливий гель, що пече ?????

А потім глянула на склад на 1 му місці вода, на 2 му Alcohol Denat і аж на 7 му місці сік алоє.

Я дуже дуже розчарована, про всю продукцію Babe мала зовсім іншу думку.

Тобто для тих цілей що я думала використати цей гель -він не підійшов.

Алоє гель Babe laboratorios

Ось строк придатності я так розумію