Вiкторiя

Mascara Volume Glamour Ultra-Curl від Bourjois

Mascara Volume Glamour Ultra-Curl від Bourjois
Mascara Volume Glamour Ultra-Curl від Bourjois
Mascara Volume Glamour Ultra-Curl від Bourjois

Вже не перший рік, це моя улюблена туш, скажу відверто, до неї я була фанатом Maybelline New York Lash Sensational, але на дійсно кутій щіточці її переваги для мене закінчилися, вона занадто швидко висихала та й об'ем її був непрактичний. Спрорбувавши один раз Mascara Volume Glamour Ultra-Curl від Bourjois, я знайшла свою улюблену бюджетну туш! В неї чудовий об'єм - 12мл, вистачає мені більш ніж на пів року, я фарбую вії майже щодня, гарно подовжує, профарбовує, підкручує, не осипається під кінець дня, шіточка класична, не силікована, мені такі підхотять, як не дивно після неї мені не треба додатково розділяти і почісувати вії! Не викликає подразнення (згодна з виробником) змивається звичайною міцеляркою. Я маю досвід використання туші Lancôme Hypnôse, так вона крута, дуже легко скользить по віях, дивовижне відчуття, гарна якість, але на данний момент її цінник мене не задовльняє! Я знову повернулась до туші від Bourjois і всім раджу, хто ще з нею не знайомий спробувати, вона дійсно не гірше важкого люксу і одна з найкращіх в соєму ціновому сегменті!