Кудіна Люда

Продукт, з яким хочеться познайомити всіх. Часто додаю до подарунку улюбленим жінкам

Продукт, з яким хочеться познайомити всіх. Часто додаю до подарунку улюбленим жінкам
Продукт, з яким хочеться познайомити всіх. Часто додаю до подарунку улюбленим жінкам
Продукт, з яким хочеться познайомити всіх. Часто додаю до подарунку улюбленим жінкам
Продукт, з яким хочеться познайомити всіх. Часто додаю до подарунку улюбленим жінкам

Тому Dermalogica - виробник професійної високотехнологічної косметики, тут і передові технології і безпечні склади і високоякісна сировина.

Я спробувала всі засоби бренду, які підходять моій шкірі, нагадаю, в мене DRNW шкіра за Леслі Бауман - суха, резистентна, непігментована, зморшкувата. В абсолютному захваті залишилася від їх ексфоліантів, засобу для очищення з серії age smart з молочною кислотою, і нічної гелевої маски. Сподобалися, але без захвату - гідрофільна олія, й вітамінна маска, яку частіше згадують як «улюблена маска Вікторії Бекхем». Крема - посередні, як на мене.

Сьогодні про ексфоліант.

Для себе я обираю - daily Superfoliant, daily microfoliant надто «м’який» особисто для мене. Це порошок, сірого кольору(через порошок активованого вугілля) який варто використовувати після звичного очищення шкіри, а не замість, так ви дозволите продукту максимально проявити себе. Порошок змішуємо з теплою водою

За що я його люблю? Він дає нереальну гладкість, чистоту, відполірованість шкірі, та миттєво вирівнює рельєф. Після нього - зволожуючий крем, ідеально 🤍

Що працює? Три ензими - папаїн, ліпаза та субтілізін + активоване вугілля + aha кислоти, а саме яблучна та молочна.

Підійде всім типам шкіри, якщо немає запальних елементів.

Засіб може підвищувати фоточутливість шкіри, тому наносимо зранку spf. Хоча, розумні жінки використовують spf незалежно від обставин)

Розхід дуже економний.

Вартує кожної копійки 🤍