О'L

Мій вибір тональної сироватки від улюбленого бренду The Odinary

Мій вибір тональної сироватки від улюбленого бренду The Odinary

Взагалі я не є прихильником декоративної косметики та маю досить мінімальний набір засобів для створеня макіяжу. Моя шкіра дозволяє мені обходити стороною тональні засоби та не використовувати їх щоденно. Проте для деяких випадків все ж таки шукала якийсь лекгий продукт з тонуючим ефектом. Раніше користувалася BB від Maybelline, але він дає легке сяяння, наче хайлайтер, а це мене не дуже задовільняє.

На цю сироватку вже давно "поклала око", вона має достатньо велику палітру віддітнків, проте, на жаль, зробити затести на них майже ніде мені не вдалося ( Навіть в західних профільних магазинах не має можливості спробувати тестер на бажані віддітнки.

Тож вибір тону в данному випадку був зроблений чисто інтуїтивно. Проте, я майже не помилилася - відтінок натуральний світлий, восени та взимку чудово підходить до моєї шкіри. Влітку потребую більш темний колір.

Маю суху чутливу шкіру світлого віддтінку, то він лягає на неї дуже добре. По консистенції продукт являє собою дуже легку рідину, що швидко вбирається та адаптується під шкіру. Використовую на зволожуючу сироватку цього ж бренду - сухості, почервонінь, камедонів та інших недоліків не виникає.

Гадаю, що акне та висипання не зможе приховати, лише трішки вирівняє тон.

Дуже цікавлять відгуки дівчат, що мають цю сироватку в інших віддтінках, оскільки планую придбати ще декілька, щоб мати можливість міксувати.

Мій вибір тональної сироватки від улюбленого бренду The Odinary
Мій вибір тональної сироватки від улюбленого бренду The Odinary
Мій вибір тональної сироватки від улюбленого бренду The Odinary