Anna_feerie

Lador vs Mise en scene: порівняння корейських трітментів

Lador vs Mise en scene: порівняння корейських трітментів

Маска від La'dor буквально закохала в себе моє волосся, адже цей протеїновий трітмент чудово живить, ущільнює та підкручує завиток. В складі немає силіконів (що для мене безперечний плюс), проте є олії та жирні спирти.

Lador vs Mise en scene: порівняння корейських трітментів
Lador vs Mise en scene: порівняння корейських трітментів
Lador vs Mise en scene: порівняння корейських трітментів

Ефект на моїх локонах чудовий, ще на етапі вологого стайлінгу формуються пружні спіральки😍😍😍.

Коли ж в мене закінчилася маска від Ладор, її не було в наявності і довелося схопити іншу (навіть не роздивившись склад 😔). А дарма, адже, як виявилось, продукт від Mise en scene містить діметикон, що для мене в 99 % випадків не підходить (.

Насправді засіб непоганий, також доволі густий і поживний, в складі має цілий арсенал олій (та ще й амодиметикон на додачу 🤪). Але! Для мене він 1) заважкий; 2) розпрямляє кучері; 3) з ним швидше брудниться волосся.

Я все ж спробувала знайти йому застосування і використовувала під час випрямлення волосся. Також його можна наносити в якості незмивного крему, адже силікони прибирають пухнастість та роблять волосся більш гладким (щоправда, в моєму випадку кучерява природа все одно швидко дає про себе знати🤣).

P.S. Буду вдячна, якщо ви поділитесь своїми бюджетними фаворитами серед безсиліконових масок для волосся 🤗🤗🤗.