YuliHrytskoff

Ось вона - ідеальна пінка для інтимної гігієни!

Ось вона - ідеальна пінка для інтимної гігієни!

Купуючи засоби для інтимної гігієни, зазвичай надаю перевагу пінкам, так як вони відрізняються більш ніжною текстурою та впливом на шкіру/слизові, аніж традиційні гелі. Коли я спробувала Піну для інтимної гігієни "Бузина і молочна кислота" Vis Plantis, вона настільки сподобалась мені по всім можливим параметрам, що я вирішила поділитись враженнями про неї у своєму відгуку.

Оформлення засобу надзвичайно красиве! Піна поміщена у прозорий пластиковий флакон, навколо якого приклеєна інформаційна етикетка із зображенням квітів, які при дотику відчуваються наче трішки випуклими і бархатистими - дуже приємні відчуття! Та й взагалі, флакончик дивиться дуже круто!

Флакон оснащений дозатором-піноутворювачем. Він працює добре, не заїдає, піну утворює ідеально!

Склад пінки, як і усі інші параметри даного засобу, без перебільшення, практично ідеальний! Майже всі компоненти - натурального походження, в основі - м'які ПАР, які використовуються, зазвичай, у дитячій косметиці, а ще - велика кількість доглядаючих компонентів та екстрактів, напиклад, молочна кислота, гліцерин, екстракт бузини та інші.

Консистенція засобу представлена у вигляді піни. Так, у флаконі це рідина, але після проходження через дозатор вона набуває форми піни.

Колір. Рідина прозора, піна набуває білого кольору.

Запах. Дуже приємний! Освіжаючий косметично-квітковий, доволі виражений, але не нав'язливий (до слова, мені дуже важко вгодити з ароматами, а тут - прямо вау!). Деякий час відчувається на шкірі після використання засобу.

Піна виходить із дозатора обільна, пружна, не розтікається, така повітряна, мов хмаринка! Дуже приємна! Довго тримає форму.

Змивається пінка легко та швидко.

Даною пінкою я користуюся традиційно двічі на добу - вранці та ввечері. Засобу від двох натискань на дозатор мені цілком вистачає для якісного та ретельного очищення інтимних зон, тому розхід виходить середнім. Пінка гарно очищує інтимні ділянки тіла, після чого ще довго залишається відчуття свіжості, чистоти та комфорту. Змивається легко. Ні подразнення, ні свербежу, ні печіння, ні будь-якого іншого дискомфорту піна у мене не викликає, чому я надзвичайно рада!

Загалом, Піною для інтимної гігієни "Бузина і молочна кислота" Vis Plantis я залишилась просто мега-задоволеною! Для мене це ідеальний засіб для інтимної гігієни по всім вимогам, які я пред'являю до таких засобів! Тому щиро рекомендую до покупки, а сама буду не тільки повторювати покупку даної пінки, а й із задоволенням пробувати й інші засоби бренду!