Ксенія 💫

Денний зволожувальний крем від Gigi наскільки відповідає заявленим вимогам. Варто чи ні?

Денний зволожувальний крем від Gigi наскільки відповідає заявленим вимогам. Варто чи ні?

Вітаю! З ізраїльським брендом Gigi познайомилася випадково, але чула я про нього дуже давно. І інформація від тих, хто користувався була неоднозначною - хтось був в захваті, хтось категорично розчарований.

Я попробувала декілька різних продуктів. І першим буде Ester C Moisturizer Cream SPF- 20.

В мене у вигляді пробного варіанту : 1пробнік= 5мл, його вистачає на 5-6 разів використати на обличчя та шию. Текстура дуже економна та пластична.

Призначення: anti-age, зволоження, живлення, втрата пружності, освітлення, тьмяний тон обличчя.

Дія: пігментація, нерівний тон,відновлення.

Тип засобу: денний.

Завдяки вітаміну Е, що входить до складу засобу, крем має поживні властивості і насичує шкіру вологою. Він також збагачує антиоксидантами, інгредієнтами, що забезпечують регенерацію шкіри та яскраво виражений Аnti-Age ефект, як стверджує виробник. Знімає роздратування та зволожує, надає шкірі свіжого сяючого вигляду.

Цей засіб білого кольору, середній по густоті, нежирний. Дуже ніжний. Комфортно наноситься, немає відчуття плівки та перевантаженості на обличчі. Напевно, для шкіри жирної його буде забагато.

🌾Про мою шкіру : вона вікова, нормальна (іноді чутлива); відповідно маю зміни у вигляди пігментації, невеличкі зморшки, ослаблений тургур, тьмяність. Тому я ідеальна цільова категорія для даного крему.

Взагалі, уся лінійка ESTER C призначена для покращення кольору вашої шкіри, а також її сяйва. Я таке обожнюю 🙏. Вітамін С використовую в ранковому догляді та не забуваю після про SPF.

Перше моє враження від самої текстури вже було захоплення: крем лягає на шкірі тонкою вуаллю, але при цьому максимально зволожує та живить її. Досить швидко поглинається, але поглинається на на сухо і дає матовість. Ні. Шкіра після поглинання має вигляд випещеної (холеной). Такої, начебто ви пахали місяцями над її відлущуванням, натиралися вітаміном С та використали всі самі дієві активи. Але в даному випадку, це все за досить короткий термін☝️. І бонусом неймовірна зволоженість. Хочу відмітити, що і пори він трошки звужує також. На своїй шкірі я його обожнюю.

Можливо на літо для нормальної шкіри як денний буде забагато, я його на вечір б більше. А от взимку та осінь/весна це ТОП, справді.

Як базовий підійде для сухої та обезводненої, а також вікової.

Він не скатується, шикарно після наноситься макіяж, та і з іншими продуктами в мене не конфліктував.

Вцілому, після місяця використання я бачу значну різницю: шкіра трошки підтянулась та стала щільнішою, сяючою. Пігментація зовсім не зникла (але я на це і не сподівалася, об'єктивно розумію, що треба робити для цього, а не один крем мазати). Звісно, важливо розуміти, що всі ми різні і знайомимося з засобами при різному стані шкіри, тому і результат також буде різним.

Відносно SPF... так, приємний бонус, але давайте будемо розсудливими - захист це захист, а крем це крем. І бажано все окремо 😘

Сподіваюсь була корисною.

З повагою, Ксенія ✨