Nata_Po

Чи варто використовувати базу під тіні Artdeco Eyeshadow Base?

Чи варто використовувати базу під тіні Artdeco Eyeshadow Base?

На певному етапі свого життя я активно зацікавилась тінями для повік, почала дивитись різноманітні відео-огляди, техніки нанесення, види макіяжів, і звісно, всі розповідали про базу під тіні, як обов'язковий атрибут будь-якого макіяжу.

Чи варто використовувати базу під тіні Artdeco Eyeshadow Base?

Спочатку я купила якусь рідку базу від Flormar і залишилась категорично незадоволеною, потім намагалась використовувати тональний засіб чи консилер, але врешті зарекомендацією купи мейкап-блогерів, я наважилась та придбала базу бестселлер від Artdeco.

✅ Гарно фіксує тіні, та підвищує їх насиченість

✅ Збільшує тривалість їх без скатування в смужку чи осипання

✅ Не відчувається на повіках

✅ Легко розподіляється на початку використання

✅ Вистачає надовго

✅ Займає мінімум місця

❌ З часом перетворюється на пластилін, який складно нанести

❌ Пахне чоловічою пінкою для гоління

❌ При більш густому нанесенні може сприяти скатуванню тіней

Вона продається у маленькій баночці, якої вистачає достатньо надовго. В мене на разі 2а баночка і вже придбала третю про запас на майбутнє.

Спочатку, поки база ще новенька, вона має неймовірно приємну гелеву консистенцію, яку легко можна розподілити по повіці та набрати необхідну кількість. Натомість, з часом вона втрачає цю легкість та гелевість, можливо підсихає і по трошки починає перетворюватись на пластилін. Зрештою, це добре видно на фото.

Відповідно її дещо важко набрати пальцем та рівномірно нанести на повіку. Саме тому попередню баночку я так і викинула, не завершивши, на жаль. Це, на мою думку, значний її мінус. Також в баночку не дуже комфортно лізти з довгими нігтями.

Якщо не звертати увагу на ці зміни консистенції з часом. В цілому база справді дуже і дуже класна. В мене повіка має тенденцію до жирності, відповідно тіні дуже люблять збиватись вскладці в смужку, і це виглядає зовсім не естетично, або опадати блискітки під очі. Саме тому, я вже років 5-6 не уявляю собі макіяжу очей без використання бази.

Є нюанс в нанесенні - більше, не означає краще. Варто наносити так, щоб тоненьким рівномірним шаром розподілити по повіці, не потрібно нашаровувати. Якщо ви нанесете її товстим шаром, тіні навпаки будуть скатуватись. Саме тому багато хто жаліється, що база не працює.

Вбаночці вона бежевого відтінку, але на повіках вона прозора з ледь-ледь помітними малесенькими блискітками, які абсолютно не відчуваються, не опадають, та не дають блиску матовим тіням.

Я нею дуже задоволена, особливо влітку, коли спека і тіні фізично не живуть довго. Але з цією базою все супер. Ще один лайфхак - рекомендую після бази нанести тілесного кольору тіні, щоб трошки прибити липкість, оскільки якщо одразу почати наносити інтенсивний відтінок, можуть бути складнощі з тушуванням. Але післяїї закріплення сухим продуктом - все чудово.

Тому можу сміливо рекомендувати)

Єдине, мені ще подобаються бази, які мають тонуючий компонент та висвітлюють повіку та маскують судинки, оскільки світлі тіні виглядатимуть більш насичено, тому продовжую шукати ще хороші альтернативи, якщо ви користуєтесь класними базами, будувдячна за рекомендації :)