Христина 🌺

Крем, який зробив те, що іншим не вдавалося…

Крем, який зробив те, що іншим не вдавалося…
Крем, який зробив те, що іншим не вдавалося…

Тестую його вже близько 3-х тижнів.

І, купуючи його, я розуміла, що це маркетинговий хід, що целюліт сам "нікуди не втікне" і т.д. Колись давно в мене було щось на подобі такого...від Avon здається. Результат був "0".

Зараз я купила його...навіть не знаю чому. Можливо тому, що скоро літо, чи тому, що вже рік займаюся фітнесом, або просто піддалась рекламі.

Вибрала Eveline, бо тут дуже хороший натуральний склад. Якщо вже мазатись, то хоча б з користю🤣. Тут 20% кофеїну зеленої кави, чай матча, мате, стевія. Почитала, на результат не надіялась, але знала, що гірше точно не буде.

Арем білого кольору, стандартна консистенція. Ледь відчутний запах кави.

Використовую двічі на день на проблемні зони. Він мене не пече, і не гріє...взагалі, Один раз після душу відчула легеньке печіння...все. Але, як не дивно, ефект є. Шкіра стала більше пружнішою і в тонусі. Це помітно. Звичайно належне варто віддати вправам з резинкою і масажним ролером. Вони теж тут відіграють важливу роль. Але, мені здається, що це ідеальне тріо... ці продукти по одному не дають ефекту, а разом працюють на відмінно.

І ще я побачила, що в мене зникли післяпологові розтяжки. Майже 3 роки я з ними боролася, я вже навіть не можу перелічити, чим я тільки не обмащувалась. Потім мені набридло. Вчора дивлюся, а цих розтяжок майже немає. І я знаю точно, що це заслуга крему, бо вони зникли там, де я його намащувала.

Мені цей засіб дуже сподобався, закінчиться, то знову воно куплю. Бо це дійсно чудовий спосіб допомагати собі підтримувати фррму.