M O N D ✨️

Зволожуючий крем з олією виноградних кісточок

Зволожуючий крем з олією виноградних кісточок

У LANBENA досить часто знаходжу для себе доглядову косметику. Однією з таких став зволожуючий крем на основі виноградних кісточок.

На упаковці можна знайти повний склад крему, з якого бачимо: що на перших місцях знаходиться: вода, гліцерин та олія виноградних кісточок. Тобто заявлена інформація від виробника достовірна.

Баночка маленька, 40 г. Виконана із міцного пластику. Є основна кришка та захисна, щоб крем не протікав.

Текстура щільна і густа, з легким жовтим відтінком. Аромат ненав'язливий, нагадує приємний парфум.

Нам обіцяють комплексний догляд при використанні крему. Мається на увазі: зволоження, насичення, зміцнення, відновлення шкіри і захист від негативного впливу навколишнього середовища.

Шкіра обличчя у мене комбінована та чутлива. Алергії крем не викликав. Для мене текстура щільна. Вбирається повільно, через що деякий час відчувається жирненька плівка на обличчі, яка згодом зникає. Використовую як денний крем. Шкіру зволожує добре, щодо інших ефектів важко сказати однозначно. Взагалі крем сподобався. Думаю, така текстура найкраще підійде на осінь.

Зволожуючий крем з олією виноградних кісточок
Зволожуючий крем з олією виноградних кісточок
Зволожуючий крем з олією виноградних кісточок