M O N D ✨️

Одна з найкращих медових масок-плівок

Одна з найкращих медових масок-плівок

Можливо, заголовок може здатися надто гучним. Але, для мене маска від La Milee стала дійсно найкращою маскою-плівкою, при використанні якої шкіра отримує солодко-медову насолоду.

Зовнішній вигляд: маска знаходиться в коробці яскраво-жовтого кольору з милим дизайном згідно тематики продукту.

Опис: на коробці багато інф-ції, але тільки китайською мовою.

Як і інші маски-плівки, медова спрямована на очищення шкіри. Однак, на відміну від інших масок, ця має ще й заспокійливу та зволожуючу дію. І як результат: менше роздратування і немає необхідності наносити додаткові заспокійливі та зволожуючі засоби.

Особливості:

1. Медові інгредієнти живлять шкіру обличчя

2. Видаляє чорні крапки, усуває жирність

3. Глибоке очищення, запобігає акне

4. Допомагає зберегти обличчя гладким та ніжним

Спосіб використання:

Крок 1: очистіть обличчя теплою водою.

Крок 2: нанесіть необхідну кількість засобу та рівномірно розподіліть на обличчі.

Крок 3: Зачекайте 15-20 хвилин та зніміть маску.

Одна з найкращих медових масок-плівок
Одна з найкращих медових масок-плівок

Для кращого результату варто розкрити пори на шкірі. Для цього можна кілька хвилин потримати на обличчі теплий рушник або зробити маску після гарячої ванни.

Об'єм маски: 60 г. Вистачить надовго.

Дратівливих компонентів небагато, а існуючі стоять останніми у складі, тобто: їхній вміст малий. У складі знайшла такі натуральні інгредієнти як екстракт меду, портулаку та лікарського ревеню.

Маска підходить для всіх типів шкіри як для жінок, так і для чоловіків. У неї приємний медовий аромат.

Коли маска висихає (а висихає вона поступово, що великий +) , знімається просто і безболісно, місцями плівка сама скочується.

В результаті, на плівці залишаються скоринки від дрібних лущень і кілька крихітних чорних крапок .

Шкіра у мене комбінованого типу, чутлива. Приємно здивував результат. Після зняття подібних масок з'являється почервоніння, тут же навпаки тон шкіри трохи вирівнявся і шкіра стала зволоженою і повною сил.

Використовую раз-два на тиждень. Результатом задоволена, для моєї шкіри маска відмінно підійшла!