ksnklb

Блиск для губ на літо🍉

Блиск для губ на літо🍉
Блиск для губ на літо🍉

Почну ще з того часу, як Mermade почав віруситись у тіктоці, і я замовила перший блиск, нажаль вже немає його, та додам нижче. Це був Unicorn Dreams, виявилось, що сни єдиноріжки з блискітками та приємним солодким виноградним запахом. Що я можу сказати про нього, що пам'ятаю) Не аж надто липкий, як для блисків, що плюс. Були блискітки на губах та давав зволоження на певний час, сам блиск мав легкий фіолетовий пігмент, на на губах кольору не було.

А тепер про What A Melon SPF 6.

Без блискіток і з spf, що на літо дуже круто.

Має легкий солодкий запах кавуна, приємний на губах. Відчувається зволоження, тримається 2-3 години, якщо нічого не їсти/не пити. Дає легкий блиск, як і звичайні блиски для губ, також не дуже липкий, комфортний на губах. Цей мені сподобався набагато більше за перший) Можливо, покращили за цей час формулу. Сам блиск має такий рожевенький пігмент, а на губах практично не видно, зате вони виглядають дуже навіть свіжо. На літо саме те, що потрібно 🌞

Окремий респект Mermade за красиве пакування, коробочка та тюбик дуже гарні і милі, все пропрацьовано до деталей.

Блиск для губ на літо🍉
Блиск для губ на літо🍉