BELENKAYA

Babe Micellar Gel, я люблю тебе

Babe Micellar Gel, я люблю тебе

Я точно знаю, що ви всі грішили і змивали косметику пінкою. Та і будемо чесними, чим ми тільки ту косметику не змивали. Але я прекрасно розумію кожну, хто не любить міцелярні води, ватні диски і нескінченне тертя обличчя в кінці дня, тому швиденько вмитись водою і насолодитись чистим обличчям — це справжнє задоволення, і з цим міцелярним гелем від Babe це стало можливим!

  • спочатку я думала, що гель не піниться, бо його текстура максимально делікатна і гладенька, але при змиванні засіб все ж емульгується і дарує помірну кількість піни, без фанатизму;
  • йому вдалося з першого разу змити мейкап, який робили у візажиста. Всі засоби були стійкими, особливо тон і туш, але всі вони безслідно пішли вже після першого вмивання, і навіть накладні вії зняв на 5+;
  • маю чутливу шкіру, тому переживала за почервоніння та подразнення, але нічого не відбулося, і за це я йому особливо вдячна;
  • делікатно очистив зону навколо очей, не викликав відчуття печіння, хоча я ношу лінзи і маю синдром сухого ока.
  • гліцерин допомагає утримувати вологу і попереджає появу стягнутості після вмивання;
  • бетаїн заспокоює та має протизапальні властивості;
  • екстракт солодки загоює та знижує активність меланіну, тобто зменшує яскравість пігментації.

Для мене — так, адже мені подобається змивати косметику швидко, та і загалом вмиватись зручніше, ніж використовувати ватні диски. Звичайно, від міцелярної води я не відмовлюсь, тому що ситуації бувають різні, але із цим гелем я забула про щоденний марафон тертя і почервонінь, які не сходили навіть після застосування заспокійливого крему.

Починаючи від аромату, завершуючи складниками та консистенцією, цей продукт отримує від мене 10/10!

А за що голосуєте ви? Гель чи міцелярка?