Оліч

Красиві хвилі без сильної шкоди волоссю

Красиві хвилі без сильної шкоди волоссю

Якщо в випадку з моєю плойкою для афрокудрів https://club.makeup.com.ua/post/10170/ я знайшла дуже багато нюансів, то тут я однозначно задоволена товаром і ось чому:

  • Плойка має регулятор температури - 5 режимів від 140 до 220 градусів
  • Зачіску можна зробити дуже швидко, я думаю що на середню довжину і густоту волосся потрібно хвилин 15
  • Не треба бути дуже майстерною, процес більше схожий на роботу з вирівнювачем, це зможе кожна
  • Кінці щипців ізольовані, можна працювати навіть незахищеними руками не обпікшись
  • В комплекті йде килимок для роботи з гарячим приладом і рукавички (але рукавичками я не користуюся, без них теж нормально)
  • Виходить дуже натуральна і обʼємна зачіска, яка довго тримається
  • Довгий шнур і є датчик нагріву
  • Виробник заявляє, що у прилада срібна керамічна поверхня Titanium Tourmalin — вивільняє природні негативні іони та забезпечує рівномірний розподіл температури, а також покращує блиск волосся завдяки турмаліновій технології.
  • Ціна від ~2000 грн

Мінусів я поки що не знайшла, але все одно це термічний вплив на волосся і сильно часто так краще не вкладатися. Але для якогось приводу зараз для мене це ідеальна річ, швидко і я впевнена що все вийде).

Спосіб застосування:
Перед використання ретельно висушіть та розчешіть волосся. Увімкніть плойку та встановіть необхідну для вашого типу волосся температуру. Затисніть пасмо волосся між щипцями на кілька секунд. Повторюйте цю дію по всій довжині пасма, рухаючись зверху донизу.

Якщо ви шукаєте такий давайс - однозначно раджу звернути увагу

Красиві хвилі без сильної шкоди волоссю
Красиві хвилі без сильної шкоди волоссю